Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Vyhublý Honza Musil: Směje se, ale po operaci se objevil problém!

+ Dalších 26 fotografií
ŽIVOT PO ÚRAZE
Už má za sebou třetí operaci a právě ta Honzovi Musilovi (51) přinesla paradoxně nečekané trable! Chtě nechtě musí ležet na zlomených žebrech, což rozhodně není žádná idylka.

Musilovi se sice někteří lidé během jeho kariéry smáli za jeho sluníčkaření a věčnou „ťuťu ňuňu“ náladu, ale možná právě to je tím nejlepším receptem na jeho léčbu po hodně ošklivém pádu, po němž mu hrozí i trvalé následky a ochrnutí.

Oslabený, unavený, ale stále vysmátý od ucha k uchu pomocí dobré nálady sbírá sílu na to, aby se jednou zase měl šanci postavit na nohy.

Po posledním zákroku operatérů má ale novou jizvu na zádech, kvůli níž ho polohují jinak, než by sám chtěl.

„Musím ležet na bocích, víceméně na těch zlomených žebrech. Střídám polohy každé tři hodiny, no… Je to sranda,“ prozradil Sedmičce Honza Musil. Aby mu nebylo smutno, střídají se u něj ve špitálu exmanželka Iveta s dcerami Lucií i Veronikou, ale i vnouček Kubík a samozřejmě hlavně registrovaný partner Jakub. Ten za ním chodí denně.

A když zrovna Honza neuděluje audienci nebo necvičí s terapeuty, věnuje se čtení knih a sledování filmů. Rozhodně se tedy v nemocnici nenudí!

Mohlo by vás zajímat

Další články