Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Vyhublá Veronika Kopřivová se může jít zahrabat: Na vytuněnou Barošovou nemá!

To je rozdíl že?
+ Dalších 16 fotografií
Přítelkyně Jaromíra Jágra (45) Veronika Kopřivová (27) se velmi ráda chlubí na sociálních sítích svým hubeným tělíčkem. Celé léto prakticky nevidíme nic jiného než spoře oděnou Veroniku v titěrných plavečkách. Je ale opravdu co obdivovat na vyhublém těle, které je prakticky jen kost a kůže? V porovnání s Terezou Barošovou (31) se může jít Veronika opravdu zahrabat.

Veronika Kopřivová v poslední době dává na sociální sítě pouze dvě věci. Buďto jak dlouho do noci, potažmo do rána pracuje, nebo jak si užívá všemožné dovolené, na které jezdí evidentně bez své lásky, hokejisty Jaromíra Jágra.

Pohledná blondýnka přes celé léto plní svůj Instagram fotkami, na kterých se chlubí svým dokonalým tělíčkem. Ovšem otázkou je, co kdo považuje za dokonalé tělo. Veronika je prakticky vyhublá na kost a o svalech nebo vypracované postavě si může holka nechat jenom zdát.

Na většině fotek můžeme vidět její hubené ruce, nohy a na jedné z nich dokonce dost ošklivě vyhlížející kostnatý a plochý hrudník. Když její tělo srovnáme například s Ivou Kubelkovou (41), která má perfektní postavu, ale zároveň se pyšní ženskými tvary, tak si Jaromír rozhodně moc nepolepšil.

Veronika je sice hubená, ale o svalech a vypracovaném tělu mluvit v jejím případě nemůžeme. Pokud se podíváme na o čtyři roky starší manželku fotbalisty Milana Baroše, tak najdeme hned několik rozdílů.

Na Tereze Barošové je vidět, že opravdu na svém těle hodně dře. Je sice také hubená, ale její pekáč buchet na břiše zkrátka nelze přehlédnout. Veroniko, od téhle dámy by ses měla učit!

Mohlo by vás zajímat

Další články