Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Vyhublá Kate Middleton vyděsila veřejnost: Pod sukní ukázala nohy jako párátka

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
strach
Vévodkyně Kate Middleton (38) se vždy pyšnila velmi štíhlou postavou, díky které v každých šatech vypadala přímo fantasticky. Podle mnoha fanoušků královské rodiny ale v poslední době zhubla další kilogramy a je až nezdravě hubená. Lidé začali bít na poplach, když se objevila v černém kostýmku s těsným svrškem zdůrazňujícím její ploché břicho a pod dlouhou sukní se jí rýsovaly nožičky jako párátka.

Kate Middleton vždy platila za jednu z nejkrásnějších členek královské rodiny se srdcem ze zlata. V rámci svých povinností vévodkyně obráží jednu charitativní akci za druhou a především Britové ji zbožňují. Nyní o ni ale mají strach.

Společně s princem Williamem, vévodkyní Camillou a princem Charlesem se Kate vydala do Stanford Hall, kde se ukázala v obepnutém černém kostýmku s dlouhou sukní. Poryvy větru odhalily, že pod oblečením vévodkyně skrývá nohy jako párátka a lidé se zděsili.

Reakce na sociální síti vévodů z Cambridge hovoří samy za sebe. Podle mnohých Kate Middleton shodila nějaký ten kilogram a je až nezdravě vyhublá. Volba oděvu na její hubenou postavu velmi poukázala.

Dlouhodobý strach

O vévodkyni měli Britové kvůli její váze strach už v minulosti. Nepochybují o tom, že silnější vítr by ji odvál. Někteří si myslí, že na psychice a následně i postavě Kate se negativně podepsal stres, který nyní královská rodina prožívá kvůli odchodu prince Harryho a Meghan Markle (38). Na její hlavu totiž připadnou i některé z povinností, kterých se pár ze Sussexu odstěhováním do Kanady zbavil.

Související články

Další články