Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vyhublá Adele opět zaskočila fanoušky: Ve videu ukázala propadlé tváře a nezdravý vzhled

Vyhublá Adele opět zaskočila fanoušky: Ve videu ukázala propadlé tváře a nezdravý vzhled
Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
hubnutí
Zpěvačka Adele (32) zhubla neuvěřitelných 45 kilogramů. Diskuzi o její váze rozvířila vždy nová fotografie, kterou umístila na sociální síť. Řada fanoušků byla k jejímu hubnutí skeptická a podezřívala ji z toho, že kromě diet si Adele oblíbila i úpravy ve Photoshopu. Teď se ale ukázala ve videu věnovanému výročí požáru Grenfell Tower a všem škarohlídům dokázala, že je štíhlá i ve skutečnosti. Pro některé až moc...

Poslední fotografie Adele doslova všem vyrazily dech. Dříve korpulentní dáma se proměnila v drobnou ženu s vosím pasem. Ani její nejskalnější fanoušci ji nepoznávali. Začali tedy spekulovat, že si zpěvačka štíhlou postavu nevydřela ve fitku, ale že si dopomohla bariatrickou operací či úpravami ve Photoshopu.

Vystoupila bez make-upu

Teď se zpěvačka ukázala ve vytahané mikině, svázaných vlasech a bez make-upu ve videu, v němž se vyjádřila ke třetímu výročí tragického požáru Grenfell Tower v Londýně. Při něm 14. června 2017 zemřelo 72 lidí.

Adele ukázala, že je štíhlá i v reálu, což dokazují její propadlé tváře. Fanoušci britskou umělkyni opět nepoznávali. Adele si už není skoro podobná. Podle některých by jí to slušelo s deseti kily navíc, podle některých má moc velké oči, což nevypadá zdravě.

Dál se soustředí na hubnutí

Adele však negativní komentáře hází za hlavu a dál se soustřeďuje na zdravý životní styl a cvičení, kterému, zdá se, úplně podlehla. Skeptičtí fanoušci stejně tak zpěvačce nevěří, že se nenechala vylepšit pomocí plastické operace obličeje.

Tuto domněnku potvrdil i plastický chirurg slavných Ramtin Kassir. „Samozřejmě její tvář mohla vyniknout díky úbytkům váhy, ale je nyní tak výrazná, že bych se nedivil, kdyby si k ní nechala trochu dopomoct,“ řekl Kassir. „Možná má za sebou i botox, kvůli vyhlazení pleti. Vypadá to totiž, že její obočí je v trochu jiné pozici než předtím," dodal.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy