Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vyhublá a zničená Angelina Jolie: Tuhle zradu nečekala, děti od ní utíkají pryč

Vyhublá a zničená Angelina Jolie: Tuhle zradu nečekala, děti od ní utíkají pryč
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
zrada
Rána přímo do srdce Angeliny Jolie (44). Děti s ní údajně nechtějí trávit čas a tajně utíkají za Bradem Pittem (56). V době, kdy se světem šíří zákeřný koronavirus, to je nejen bolestné, ale především nebezpečné. Na herečce už je smutek znát. Pod očima má ještě větší prolákliny než obvykle a na její tenké ručičky by se dala navlékat céčka!

Takovou zradu Angelina Jolie nečekala. Děti, kterým zajistila pohádkový život, mají prý radši Brada Pitta než maminku, která je má v trvalé péči!

Podle amerického časopisu Star se Maddox (19), Pax (16), Zahara (15), Shiloh (13), Knox (11) a Vivienne (11) tajně vytrácejí za Pittem i během karantény. Angelina chce, aby děti kvůli koronaviru nikam nechodily, je to však marná snaha.

Věnuje se jim víc

Brad se údajně ratolestem věnuje víc a láskyplněji než Angelina. "Užijí si sice hodně legrace, ale pořád dbají i na povinnosti. Zvlášť teď, když musejí studovat doma, si dávají na všech úkolech záležet. Brad je navíc vede i k domácích pracím, chce, aby si po sobě umývaly nádobí a uklízely i všechno ostatní. Jenomže se k nim přidává, pomáhá jim a je to pak mnohem větší zábava," prozradil zdroj zmíněnému magazínu.

Angelina ani Brad se k tomuto tvrzení zatím nevyjádřili. Na herečce je ale znát, že ji něco trápí. Pod očima má obrovské kruhy a z fotek se zdá, že zase zhubla. Ať už je to kvůli dětem, anebo za tím vězí jiné starosti, snad zase zkrásní!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy