Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Výhrůžky smrtí a zlá kampaň: Pirát Mikuláš Ferjenčík promluvil o strachu o rodinu!

Když jeho kroky zamířily do politiky, rozhodl se spojit se s Českou pirátskou stranou. Současnou vládu nazývá vládou údržbářů. Politiku bere osobně a chce v ní něco dokázat. Poslanec Mikuláš Ferjenčík přišel na rozhovor do redakce eXtra.cz a promluvil nejen o fungování ve sněmovně, výhrůžkách, ale odhalil i své soukromí.

Nejvíce mu ve sněmovně vadí, že se tam najdou poslanci, kteří nemají ambice měnit věci k lepšímu. Současného premiéra Andreje Babiše respektuje, ale myslí si o něm své. Naopak by místo něj viděl svého stranického kolegu Ivana Bartoše. „Věřím, že Ivan to za tři roky dá,“ netajil se Ferjenčík během rozhovoru pro eXtra.cz.

Politika ale není mnohdy jednoduchá. Piráti mají fanoušky, ale i odpůrce, a to i přesto, že jde podle průzkumů současně o druhou nejoblíbenější stranu. „Na Ivana i mou sestru udělali zřejmě někdo z SPD kampaň a mnohdy jim chodí výhrůžky. Najdou se mezi nimi i výhrůžky smrtí,“ pokračoval Ferjenčík s tím, že současnou vládu klasifikuje jako vládu údržbářů.

Co všechno nadaný poslanec prozradil třeba o svém soukromí, ale i politickém životě? Na to se podívejte v exkluzivním vi­deu.

Související články

Další články