Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Výhrůžka smrtí ve Výměně manželek: Dojedu za tebou a rozšlapu ti hlavu, křičela Věra

Výhrůžka smrtí ve Výměně manželek: Dojedu za tebou a rozšlapu ti hlavu, křičela Věra
Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
drama
Ve středu mohli diváci sledovat prémiový díl oblíbeného pořadu Výměna manželek. Tam se tentokrát představili Petra (32) a Petr (41) z Kostelce nad Labem a Věra (35) s Davidem (40) z Kozárovic. V náhradní rodině se Petra dozvídala jeden problém za druhým a došlo i na dramatickou hádku a výhružky smrtí.

Středeční díl Výměny manželek byl plný nečekaných přiznání, hádek a křiku. Na problémy ve vztahu upozornili David a Věra už na úplném začátku. Náhradní maminka Petra ale byla pořádně v šoku, když se jí temperamentní tatínek David svěřil, jak to mezi partnery chodí. S ním si nejspíš není radno zahrávat. Tatínkovi totiž extrémně vadí, když maminka před svými čtyřmi dětmi Karolínou (13), Tondou (11), Ondrou (16 měsíců) a Davidem (7) mluví vulgárně.

Věra se údajně nebojí urážet sprostě i svého muže. Proto se David jednoho dne rozhodl zakročit. "Taky jsem jí nedávno uhodil florbalovou holí. Za to, že mě urazila do morku kostí, jsem jí vší silou praštil přes záda. Holky se nemají mlátit. Ona se kolikrát nechová jako ženská, ale jako hovado,” řekl David. Násilné chování se nelíbilo dětem a maminku se snažili vždy chránit.

Výhružky násilím

Náhradní maminka Petra už měla tatínka po krk a sotva udržela nervy. David totiž podle ní kritizoval vše, co udělala. Situace vyvrcholila v okamžiku, kdy měla Petra problém s malým Tondou, který začal odmlouvat. "Šel a řekl mi: Jdi do prd*le," objasnila Petra, která si ale chování nenechala líbit. "Vyhrožovala, že ho bude mlátit," rozčílil se David. V tu chvíli přišla drsná výměna názorů přímo na ulici. David dokonce Petře vyhrožoval, že jí ublíží. Po nepříjemné hádce se proto rozhodla strávit noc u sousedů. "Když mlátí svou ženu, tak je schopen všeho. Já to nechci riskovat," sdělila náhradní maminka.

Drsný závěr

Mezi osmi očima došlo na nejhorší. Obě matky se do sebe pořádně pustily. Petra kritizovala špatnou výchovu a upozornila na násilí mezi partnery. "Já kdybych teď vzal hasící přístroj a dal jí do hlavy, tak ji stejně miluju," hájil se David. Jakmile ale Petra zmínila výstup se synem Tondou, Věra běsnila: "Jestli jsi na něj šáhla, tak tě upozorňuju, že dojedu do Kostelce a tam ti rozšlapu hlavu," křičela. Obě ženy se nakonec shodly na jediném, a to že se chtějí konečně vrátit domů ke svým dětem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy