Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Výhru z Prostřeno si odnesl Štefan. Na Šárce nezůstala nit suchá: Jsi arogantní tupec, běsní diváci!

Prostřeno
Po dalším týdnu je rozhodnuto, kdo si odnesl výhru 60 tisíc korun a titul hostitele týdne. Zatímco výhru Štefanovi většina lidí přála, soutěžící Šárku nemohl nikdo vystát - jak spoluhráči, tak diváci u televizních obrazovek.

Šárka celý týden opakovala, že nemůže jíst lepek, jenže to už jí ke konci nikdo nevěřil. Svoji bezlepkovou dietu vytáhla vždy, když se jí to hodilo. V pátek si dokonce u Pavla pochutnala na houstičkách… Šárka byla zvláštním hráčem už od začátku, hodně kritizovala a s nikým se moc nebavila.

Ještě více neoblíbenou se však u ostatních stala ve čtvrtek, když měla svůj večer. Hostům nechutnalo a ani se zrovna moc nepobavili. Spíše naopak, zůstali zaražení nad Šárčiným chováním. Ta ani své jídlo nejedla, byla neochotná a každý z ní cítil, že už by nejraději celou partu vyprovodila domů.

O nic víc nebyla Šárka oblíbená ani u diváků. Ti ji v diskuzích drsně kritizují. „Tak Ty jsi tak tupá, že se divím, jak můžeš existovat, vždyť Ty neumíš ani číst. Jsi chudák.,“ napsal jeden z komentujících. "Domácí houstička ti jede, lepek-nelepek.Ty seš zralá na průplesk 2× denně…, " upozorňuje na Šárčinu bezlepkovou dietu další z diskutujících.

Šárka se dočkala i drsnějších komentářů: Holka ty jsi taková k.r.á.v.a který není rovno. Hnusný,***ý, arogantní zmetek. Nemůžu se na tebe ani dívat.Tele." I tak ale získala cenu útěchy dva tisíce od Štefana, stejně jako ostatní.

Související články

Další články