Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Vyhrožují mi, ale já se nebojím! Zbitý David (25) z koupaliště Dubí promluvil

Zbitý muž z Dubí.
+ Dalších 6 fotografií
Pětadvacetiletý muž na koupališti v Dubí řešil spor dvou matek. Ty se hádaly, protože jejich děti se pošťuchovaly v bazénku. Muž se jedné z žen zastal, a pak dostal do zubů od skupiny agresivních lidí. Co k napadení říká?

David Michajlak se na koupališti v Dubí vložil do sporu dvou matek. Pak dostal nařezáno od skupiny romských spoluobčanů. Mladík říká, že by se dnes zachoval stejně, že by znovu šel pomoci napadené ženě.

„Už mi vyhrožovali, ale já se nebojím. A hlavně toho nelituji,“ uvedl David Michajlak pro Teplický deník. Také popsal svá zranění. Má roztržené obočí a nateklý obličej. „Otřepu se z toho a bude to dobrý,“ dodává David. Bude se léčit nejméně dva týdny. Někteří lidé mu nadávají, většina mu ale za jeho čin poděkovala.

Celý případ vyšetřuje policie. V jednání skupiny osob kriminalisté zatím nespatřují rasistický motiv. Rvačka je vyšetřována jako výtržnictví.

Mohlo by vás zajímat

Další články