Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Peklo ve Výměně manželek: Skončíš v kaluži krve, řval a slintal agresivní Michal

+ Další 3 fotografie
Středeční Výměna manželek opět bude stát za to. Tentokrát hlavní roli sehraje agresivní slintal Michal, který musí mít za všech okolností pravdu a nebojí se překročit hranice jakékoliv slušnosti. Jeho náhradní manželka Pavla si vyslechne výhrůžky, nadávky, téměř poslintaný obličej a naprosto nelogické argumenty. Jak to v rodině zvládne? A co maminka Tereza, která se na deset dní ubytuje v rodině Pavly, která má smysl pro opravdový pořádek?

V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Vykmanova, kterou tvoří Tereza (23), Michal (26), Míša (3) a Matyáš (2). Na druhé straně se seznámíme s Pavlou (26), Lukášem (29), Lilinkou (2,5) a Páťou (11 měsíců), kteří žijí v obci Slabce.

Rodinu z Vykmanova přihlásila do Výměny manželek Tereza. Vadí jí, že partner až moc křičí na syny, a navíc mu ani kvůli své žárlivosti nevěří. Druhý pár je spolu pět let. Podle Pavly je Lukáš obrovský puntičkář a stále se rozčiluje, hlavně kvůli úklidu.

To, co ovšem Pavla zažije v náhradní rodině, si nepředstavovala ani v nejhorším snu. Rozčilování Lukáše je nic proti tomu, co bude předvádět Michal. Jedna z hádek dokonce vygraduje tak, že se Pavla rozbrečí, když ji Michal bude častovat těmi nejhoršími výrazy. Dokonce dojde i na vyhrožování.

Skončíš v kaluži krve

Michal soužití s náhradní manželkou Pavlou nezvládne, protože není schopen přijímat kritiku. Když ho Pavla upozorní na to, že by bylo vhodné, kdyby se Michal vrátil ke svým dětem, když jim přečetla pohádku na dobrou noc, strhla se šílená hádka, která vygradovala ve vyhrožování.

„Ty být moje žena, tak skončíš v kaluži krve,“ řval jako smyslu zbavený Michal po Pavle. Kromě vyhrožování si mladá maminka vyslechla také pěknou řádku sprostých slov nejenom na sebe, ale také na svoji rodinu.

Související články

Další články