Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vyhrožovali nám smrtí: Barber Laky Royal, který stříhá Jágra i Rytmuse, přiznal trable s láskou k Miss

Lukáš Vlačuha a Natálie Kočendová
Zdroj: Archiv Lukáš Vlačuha
+ Dalších 5 fotografií
závist?
Finalistka letošního ročníku Miss Czech Republic Natálie Kočendová (20) randí s jedním z nejznámějších barberů v Praze. Lukáš Vlačuha alias Laky Royal (29) vlastní kadeřnické impérium v hodnotě mnoha milionů korun. S mladičkou kráskou randí teprve několik měsíců. Za tu dobu už prošel zamilovaný pár několika zkouškami. I když je chtělo několik lidí rozdělit, krásná blondýnka a potetovaný barber všem dokazují, že se skutečně milují.

Oba milují svou práci a jsou v ní úspěšní. Příběh Lakyho je doslova fascinující. Kluk z dětského domova s potetovanou tváří to dotáhl hodně vysoko. Mezi jeho klienty patří Jaromír Jágr, (48) Rytmus (43) nebo Patrik Eliáš. Do toho všeho zvládl ještě zápasit v MMA v organizaci Oktagon.

Na překážky je zvyklý

Lukášovi ale nic nespadlo do klína zadarmo. Za jeho výsledky stojí těžká dřina a to, co se povedlo vybudovat jemu, se povede málokomu. Netají se tím, že jeho cestu doprovázelo několik propadů. Jeho první salon a veškeré peníze totiž utopil v hazardu a musel tak začít od nuly.

Na první pohled drsný chlapík je už několik měsíců zamilovaný do jedné z nejkrásnějších českých modelek Natálie Kočendové. Vedle sebe vypadají jako kráska a zvíře, možná i proto si tolik rozumí. Podle toho, s čím se Laky svěřil na svém Instagramu, chtělo hodně lidí zamilovaný pár rozdělit. "Od vyhrožování po sledování až zabití... stejně nás to nerozdělilo. Co chci říct? Nebuďte ve fejk vztahu na sílu," vzkázal Lukáš 80 tisícům svých sledujících.

Lukášovi a Natálii držíme palce. Podívejte se do galerie, jak jim to spolu sluší.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy