Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Vyhrožovala mu snad válečkem? Štika se zastal manželky a tvrdě se pustil do Radka Štěpánka!

Michal se zastal Moniky.
Zdroj: archiv
+ Dalších 101 fotografií
Zvláštní praní špinavého prádla mezi Monikou Štikovou (45) a její dcerou Ornellou Koktovou (25), které se do sebe pustily v přímém přenosu, má pokračování! Monika vytahovala opravdu hodně věcí ze soukromí, například i to, že Ornella měla chodit s tenistou Radkem Štěpánkem (39). Ten to odmítl, svědek ale mluví proti němu!

Monika se v pořadu blesku.cz dopustila celé řady přehmatů, třeba když Josefa Koktu (61) před kamerami označila za tyrana vlastního syna. To naštvalo jejího manžela Michala Štiku, jenž tvrdí úplný opak.

Tentokrát se ale postavil na stranu manželky (45). A jak jsme ho poslouchali, zněl, jako by mu nikdo nůž pod krkem nedržel.

„Fakt mě naštvalo, co si dovolil Radek Štěpánek říct. S Ornellou samozřejmě chodil. V tom se Moniky musím zastat, přestože víte, jaký na ni mám názor. Vozil jsem Ornellu na rande se Štěpánkem, moc dobře vím o tom, že spolu byli,“ překvapil Michal Štika.

A přitvrdil.

„Netuším, proč teď Štěpánek mluví o žumpě. Jestli mu to připadá jako ostuda, je to srandovní. Asi mu to škodí u té, co ji má zrovna doma. Možná má peklo. Ale on sám není žádný krasavec, aby si hrál na to, že opovrhuje Ornellou. Samozřejmě ale uznávám, že Monika tyhle věci vůbec neměla vytahovat, to je fakt,“ dodal.

Ornella Koktová osočení matky odmítla, i Radek Štěpánek uvedl, že je to nesmysl.

Monika Štiková pronesla větu o Štěpánkovi v reakci na tvrzení dcery, že je sama hodně promiskuitní. „Byl tam tehdy Radek Štěpánek i nějaký fotbalista,“ snažila se očernit dceru. Ta v té době ale s Josefem Koktou nechodila, a tak prý nešlo o nevěru.

Související články

Další články