Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vyhrocený MasterChef: Běsnící Kašpárek rozklepal Kubu, Paolo dostal neskutečnou čočku

MasterChef 2021: Kašpárek běsnil, jeho hněv poznal Paolo
Zdroj: Se svolením TV Nova
MASTERCHEF 2021

V kulinářské soutěži MasterChef na TV Nova bylo pořádné dusno. Soutěžící tentokrát nevařili ve studiu, ale pod přísným dohledem Radka Kašpárka v jeho vlastní restauraci. Šéfkuchař po svých svěřencích vyžadoval maximální preciznost na úrovni michelinské hvězdy, i proto se mnohokrát uchýlil k řevu, který pocítil zejména Paolo. Přestože nikdo nevypadl, jeden z účastníků si vybojoval imunitu pro příští vyřazovací kolo.

Porota MasterChefa si jako vždy pro soutěžící připravila speciální překvapení. Tentokrát se jím stala změna kuchyně, kdy bylo klasické studio nahrazeno restaurací Field, kterou vlastní porotce Radek Kašpárek. Na soutěžící tak dolehl tlak, že se budou muset vypořádat s atmosférou podniku oceněného Michelinskou hvězdou. A to nebylo všechno. Museli připravit pokrm pro manželky šéfkuchařů Kašpárka a Jana Punčocháře a také sestru Přemka Forejta.

Speciálním zadáním bylo i to, že účastníci soutěže museli vařit po dvojících, ve kterých tak bojovali přímo proti sobě. Ten, kdo si z tandemu vedl hůř, se rovnou propadl do vyřazovacího kola. Jako jediný měl malou výhodu Paolo, který si mohl vybrat chod díky zlaté zástěře.

Kašpárkovo běsnění

Kašpárek soutěžícím při vaření pořádně zatápěl. Aby ne, když je pustil na vlastní píseček. Kuba z něj byl vyloženě vyklepaný a při vaření se potil jako o život. Bojoval totiž s krájením úhoře i pažitky, kvůli které ho Kašpárek málem vyrazil. Nakonec se mu pokrm podařil, o malý detail ho ale přeci jen překonala Besky.

Ve druhém duelu se proti sobě postavila Petra a Paolo. Ten si na svou soupeřku hned postežoval. "Jestli tam začne zase vyšilovat jako obvykle a já budu takhle blízko vedle ní, tak jí snad praštím pánvičkou po hlavě," říkal Paolo. Nakonec to byl ale on, kdo vyšiloval, dostával totiž pořádné čoudy od Kašpárka. "Hej Paolo, ještě jednou mi tohle uděláte a já se na to tady normálně vys*ru a končíte. Chcete, abyste se řízl? Tak proč to děláte, Paolo!“ křičel na svého sveřence slavný šéfkuchař. Ve vyhroceném duelu plného řevu zvítězila Petra, Paolův chod se nakonec ani neservíroval.

Rozhodly detaily

Jako poslední se proti sobě postavili Jíťa a Givi. V té době už byl Kašpárek přeci jen klidnější a Giviho, který se pral s dezertem, zpražil jen jednou. Přestože oba soutěžící podle svého šéfa uvařili vynikající chod, jeden musel rovnou do vyřazovacího kola. Tam nakonec putoval právě Givi. Z trojice vítězů miniduelů nakonec porota přisoudila absolutní triumf Besky, která se tak nezúčastní příštího vyřazovacího dílu.

Více o reality show MasterChef Česko 2021 (účastníci, porota) ➔

Související články

Další články