Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vyhrocené natáčení Rychle a zběsile 8: Hlavní hvězdy se za kamerami nesnášely

Zdroj: Universal Pictures
+ Další fotografie
RYCHLÍ A ZUŘIVÍ
Rychle a zběsile 8 opět spojilo Vina Diesela, The Rocka a další, aby přinesli stále šílenější kaskadérské kousky v této populární sérii. I když "spojilo" není to správné slovo - hlavní hvězdy se totiž za kamerami nesnášely a nebály se o to podělit s veřejností.

Po tragickém natáčení Rychle a zběsile 7 se štáb a většina osazenstva předchozího dílu daly znovu dohromady, aby natočily další pokračování veleúspěšné franšízy. Namísto poklidného natáčení ale na place panovala nevraživost mezi hlavními hvězdami.

Dwayne The Rock Johnson se totiž nesnášel s hlavní hvězdou a producentem celé série Vinem Dieselem. Po skončení napsal na svůj Instagram dnes už proslulý post: "Neuvěřitelně pracovitý štáb. Moje kolegyně byly úžasné a miluji je. Moji kolegové jsou jiný případ. Někteří se chovají jako profíci, zatímco jiní ne. Ti, kteří ne, jsou stejně moc velcí poserové, než aby s tím něco dělali. Poseroutkové. Až příští duben v kinech uvidíte, jak se ve mně vaří krev, a budete mít pocit, že jsem to ani nehrál - máte pravdu." K postu připojil hashtag #netolerujuposery.

Obsazení na nože

Johnsonův příspěvek se objevil poté, co producent Diesel na poslední chvíli vyškrtl jeho postavě Hobbse několik scén. Diesel navíc chodil na natáčení pozdě, čímž nechal čekat stovky členů štábu, někdy jeho zpoždění nabralo více než šest hodin. Není třeba dodávat, že na takové megaprodukci stojí každá promarněná hodina spoustu peněz (rozpočet filmu byl 250 milionů dolarů). Po Johnsonově výlevu měli s Dieselem setkání, kde si vyjasnili několik věcí. Populární The Rock později prohlásil, že ačkoliv se ve filmu objevují ve společných scénách, on a Diesel spolu nikdy nenatáčeli.

Zdůvodnil to zásadními rozdíly, které panují v jejich přístupu k natáčení a spolupráci. Později se ukázalo, že hlavním důvodem Dieselova chování bylo rozhodnutí dát Johnsonově postavě Hobbse samostatný film, který šel do kin v roce 2019 a který navíc odsunul natáčení devátého dílu Rychle a zběsile. To mělo jít do kin v loňském roce, ale kvůli pandemii koronaviru bylo uvedení přesunuto na letošek. Zda se povede film uvést napodruhé, je otázka.

A jak dopadl celý spor mezi Vinem Dieselem a Dwaynem Johnsonem? Nechme promluvit právě The Rocka: "Přeji Vinovi vše nejlepší a nechovám vůči němu nepřátelství, už proto, že jsme si to vyjasnili. Vlastně ne, vynechte tu pasáž o nepřátelství. Jen jsme si to vyjasnili."

Související články

Další články