Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vyhrocené drama v Ulici: Blanku drtí alkohol, Jana v milostné spleti a Marečkovi v pasti

Zdroj: TV Nova archiv
+ Další 2 fotografie
ulice
Příští týden čekají postavy v nekonečném seriálu Ulice pěkně perné chvilky. Zubařka Blanka už má nějakou tu dobu vážné problémy s alkoholem, ale zatím si to nechce absolutně přiznat. U začínající herečky Jany se opět ukážou vztahové problémy a Jana začne pomalu zjišťovat, že se opět zamilovala do toho nepravého. Vážná situace bude také u Marečků, kteří se dostali do finanční tísně.

Blanka nad alkoholem prohrává

Co je pro člověka skutečnou oporou, a co jen její iluzí? Jak rozeznat šikovnou manipulaci od přímého jednání? Evženovi na Blance hodně záleží, chce jí pomoct. Z vlastní zkušenosti ví, čím si nyní prochází a jak náročné to pro ni je.

Stačí jedno zaškobrtnutí, a půjde to s ní rychle z kopce. Bohužel její máma a exmanžel Luděk si myslí, že Evžen přehání a Blanku tím jen zbytečně deptá. Snaží se ji chránit, ale co když dělají pravý opak, jen aby dokázali Evženovi, že se mýlí?

Jak na tom Blanka doopravdy je? Co je pro ni nyní nejhorší? A co pro její blízké? Jaké zásadní zvraty ovlivní jejich životy?

Zamilovat se do ženáče nikdy nepřináší štěstí

Jak se vyznat v tom druhém, když nám pohled na něj ovlivňují růžové brýle a když chceme věřit tomu, v co doufáme? Jana je až po uši zamilovaná do slavného kolegy Saši Becka.

Už nějaký čas spolu chodí, ale svůj vztah přede všemi tají, aby se vyhnuli nechtěné publicitě, protože Saša je stále ženatý. Nyní si Jana z několika náznaků odvodí, že Saša je připraven jejich vztah odtajnit.

A tak udělá něco, co je podle ní dalším logickým krokem, něco, na čem jí hodně záleží. Jak na to Saša zareaguje? Co je pro Janu hodně důležité? A jak spolu ti dva oslaví svátek všech zamilovaných?

Marečkovi v dluhové pasti

Čeho všeho jsou schopny děti, aby si splnily své velké přání? Jak jim vyjít vstříc a nezklamat jejich očekávání, když nám osud právě nepřeje? Jen co se Vojta dozví, že by mohli jet s Karlou, Márou a Kustíkem na týden hory, okamžitě se celý rozzáří.

Bohužel to má malý háček. Vojta se tuhle možnost dozví dříve, než ji Karla s Márou stihnou probrat. Co všechno Vojta později udělá, aby jeli na hory? Proč si na Máru kvůli tomu došlápne ve škole Boženka Puklická? A jak se k tomu Karla a Mára později postaví?

Související články

Další články