Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vyhrocená Výměna manželek: V hlavní roli dezinfekce a pláč kvůli těstovinám

Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
výměna
Ve středeční Výměně manželek diváci prostřednictvím obrazovek vycestují do zahraničí. Jak si Markéta užije pobyt v norské domácnosti, kde se děti vychovávají tak trochu jinak? Jak si poradí Vendula v české domácnosti, kde je, jak tatínek říká, dezinfekce na prvním místě? Tento díl bude emočně vyhrocený nejen kvůli maximální hygieně, ale i kvůli špatně uvařeným těstovinám.

Prozatímní manželský pár čeká ve Výměně manželek 2020 první konflikt hned ze začátku jejich společného žití. Markéta, která je zvyklá na zcela jiný chod domácnosti, je v Norsku požádána, aby uvařila ke guláši těstoviny, to se ale tak úplně nepovede…

Z těstovin se stala podivná hmota a některé zůstaly přichycené na hrnci. Vlasta nemá problém Markétu ohledně tohoto problému konfrontovat, i když jí ale všechno řekne zcela v klidu, jeho náhradní žena propukne v hysterický pláč. Těstoviny se jí prý nepovedly proto, že jsou jiné, než doma vaří ona.

Na druhé straně se Vendula bude potýkat s náhradním manželem, pro kterého je dezinfekce vším. Ten se dokonce nebude bát říct, že dezinfekce je na prvním místě a až na druhém je jeho žena. Obě manželky tak budou rády, až se budou moci vrátit domů.

Nový díl Výměny manželek sledujte už ve středu ve 20:20 na TV Nova.

Související články

Další články