Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vyhrocená Výměna manželek: Sprostý agresor Tomáš vyhodí náhradní manželku Petru z bytu

+ Dalších 5 fotografií

Fanoušci reality show Výměna manželek se mají opravdu na co těšit. Tentokrát se setkají s milovníky velkých psů z Mariánských Lázní Lucií a Tomášem a jejich dvěma dcerami a na druhé straně s Petrou, Vláďou a jejich třemi syny z malé obce poblíž Kladna. O dramata, hádky a vyhrocené chvíle opět nebude nouze. 

Tragické školní výsledky

V dnešním dílu oblíbeného pořadu TV Nova Výměna manželek se diváci setkají se dvěma rodinami. Jednu tvoří maminka Lucie, její partner Tomáš a dvě holčičky, starší Lucinka a malá Leontýnka. Žijí v bytě v Mariánských Lázních a do jejich rodiny patří ještě sedm psů a jedna kočka. Druhá rodina má domek v malé obci nedaleko Kladna a jejími členy jsou Petra, její manžel Vláďa a tři synové Honza, Ríša a Tomáš.

Petru hned po příjezdu do náhradní rodiny překvapí, že osmiletá Lucinka zastane spoustu domácích povinností, mezi něž patří i péče o mladší sestřičku a vaření. "Přijde mi divný, že se osmiletá holka stará o svou malou sestru a vaří si míchaný vajíčka," podivovala se Petra, která má hrůzu z několika velkých psů, jež má její nová rodina v kotcích nedaleko svého bydliště a věnuje jim spoustu péče.

Lucka se ve svém novém domě ihned pustí do práce, a to zejména s dětmi, které mají zásadní problémy ve škole. Nejstarší Honza má ADHD a lehkou formu autismu, ale protože se mu na místní základní škole nedostává speciální péče, propadl na prvním i druhém stupni. Stejně tak měl problémy i prostřední Ríša, ten musel opakovat první třídu po domácí výuce během koronavirové pandemie.

Sladkosti a televize

Lucka z jejich problémů viní nejen to, že se Petra svým klukům málo věnuje a řádně se s nimi nepřipravuje na výuku, ale potíž vidí i v tom, že její synové nemají ani žádné koníčky a svůj čas nejradši tráví na mobilu a u televize. "Cítím se zklamaně, škola je vizitkou rodičů, hlavně mámy," posteskla si Lucie, která je zaměstnankyní dětského domova. Zároveň ji šokuje, kolik sladkostí a nezdravých věcí děti v náhradní rodině konzumují, a rozhodně nesouhlasí s tím, aby dvouletý Tomášek pil Coca Colu a jedl brambůrky. "Hýbou se mnohem méně než naše děti. My jsme venku pořád," říká osmadvacetiletá blondýnka.

Petra zatím stále řeší zdravotní problémy a péče o děti visí hlavně na Tomášovi. "Já jsem tu ve Výměně manželek, ne ve Výměně chův," podotkne trojnásobná maminka. "Na to, že nic nedělá, nic neříkám, jinak by mi bouchly nervy, a to jsem Lucce slíbil, že se nestane. Už počítám hodiny, kdy bude konec," říká naštvaně hlava rodiny.

Nervy nakonec Tomášovi přece jen "bouchnou", a to ve chvíli, kdy zjistí, že Petra nedala Lucince celý den najíst. Pak nešetří nadávkami a za pořádného křiku svou náhradní manželku vyhodí ze svého bytu. Ta toho ale rozhodně nelituje a místo péče o Lucčinu rodinu si užívá pohody a luxusu v blízkém hotelu.

Pořádně vyhrocená hádka proběhne i v tradičním zakončení reality show mezi osmi očima. Tomáš nesnese Petřiny připomínky a opět se neskutečně rozčílí, což vyvrcholí salvou sprostých slov. Lucie navíc mamince od Kladna velmi důrazně vyčte, že se s dětmi neučí a že je ona musela naučit osobní hygieně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy