Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Vyhrocená Výměna manželek: Manžel pije 15 piv denně, dcera chce v šestnácti dítě

+ Dalších 5 fotografií

Druhý díl nové řady reality show Výměna manželek bude opět pořádně kontroverzní. Představí se v něm dvě rodiny, sportovně založená Terka z Prahy s manželem a desetiměsíčním synem. Na druhé straně to bude početná rodina z Havířova: Tereza, její muž Mirek a děti Nikola, Michala, Jolana a Lumír. S nápadem přihlásit se do Výměny manželek přišla u druhé rodiny Tereza, která se s manželem často hádá a vadí jí, že Mirek pije denně minimálně patnáct piv. Na ukázku z kontroverzního dílu vysílaného na Nově se můžete podívat v náhledu.

Nový díl Výměny manželek bude opět stát za to. První účastníci aktuální epizody bydlí na sídlišti v Řepích ve vlastním bytě 4+1. Třiadvacetiletá Terka studuje na všeobecnou zdravotní sestru. Jejímu partnerovi Petrovi je dvaatřicet let, je hasič a trénuje děti v oboru veslování. Spolu mají desetiměsíčního syna Tea a psa Odieho. Terka a Petr jsou zdatní sportovci, seznámili se u veslování, ve kterém v minulosti dosáhli významných úspěchů, jak prozradil pro eXtra.cz manažer z televize Nova Daniel Maršalík.

Naproti tomu druhá rodina z Havířova je daleko početnější. Před rokem a půl si na sídlišti Šumbark pronajali třípokojový byt pětatřicetiletá Tereza, její sedmatřicetiletý muž Míra a jejich čtyři děti: patnáctiletá Nikola, čtrnáctiletá Michala, dvanáctiletá Jola a desetiletý Lumír. Tereza pracuje v pekárně, zatímco její muž je betonář.

Holky se učí sbírat exkrementy po psovi

Mladičká Terka se do Výměny přihlásila, protože chtěla jen vidět, jak se tato reality show připravuje. Když se ale dostane do náhradní domácnosti, bude na ni čekat šok. Mírovi v průběhu dílu promluví do duše, aby tolik nepil. U čtyř dětí ale bude mít problém. Musí je například naučit, že exkrementy na chodnících se musí sbírat a vyhazovat do koše. Mladší dcery náhradní maminku navíc překvapí svými slovníky. Jedna z dosud nezletilých dcer například prohlásí, že chce mít dítě již třeba v šestnácti letech.

S nápadem přihlásit se do Výměny manželek přišla Tereza, která se s manželem často hádá a vadí jí, že Mirek pije denně minimálně patnáct piv a děti je neposlouchají.

Diváci uvidí nejnovější díl úspěšné reality show Výměna manželek, ve které si dvě ženy vymění domácnost na dobu deseti dnů, které stráví pod odhledem nového chotě, již ve středu 18. ledna ve 20:20 na TV Nova nebo nyní na Voyo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy