Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Vyhrocená Ulice: Zdena chce spáchat asistovanou sebevraždu a Jana končí s hledáním otce

Zdroj: TV Nova / profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
ulice
V nekonečném seriálu Ulice začíná jít do tuhého, a to hlavně ve vztahu Magdy a její matky. Zdenka si je vědoma toho, že už jí nezbývá příliš času, a snaží se to razantně řešit. O svém plánu nedá vědět ale ani nejbližší rodině. Dozví se to, až bude pozdě? Na druhé straně se olivová kráska Jana vrátila z Bejrútu s nepořízenou. Svého otce stále nezná.

Asistovaná sebevražda?

Zdenka se pokusí hned ráno přesvědčit Magdu, aby se na ni tak nevázala a někam odjela sama, něco zažila, dokud může. Magda o tom však nechce ani slyšet. Ráda by to podnikla s ní, ovšem to Zdenka stále odmítá. Magdě pravý důvod nepoví, před Ančou je ale přeci jen o trochu sdílnější.

Magda nemá ani potuchy o tom, co její maminka chystá. Zdena si je moc dobře vědoma toho, že je její zdravotní stav den ode dne horší, a má pocit, že je pro dceru jenom přítěží. Magda chce být svojí mamince nablízku co nejvíce, protože přijdou chvíle, kdy si nic z toho, co prožily, nebude Zdena pamatovat.

Mnohem závažnější však je, že si Zdena přes e-mail dopisuje s neznámou ženou, u které si domlouvá asistovanou sebevraždu. Chce odejít důstojně, ale své velké tajemství před všemi skrývá. Jak tohle dopadne?

Otec Jany? Stále neznámý

Jana se vrátila z Bejrútu plná zážitků, o něž se okamžitě podělí s Brunem, který ji brzy ráno vyzvedával na letišti. Otevřeně mu přizná, že by tam nejradši zůstala napořád, i když se jí potvrdila mámina slova.

Její otec skutečně nebydlí v Bejrútu, ale zemi si Jana doslova zamilovala. Vzápětí Bruna docela překvapí rozhodnutím, že s pátráním po otci končí. Proč se Jana tak rozhodla? A jak se s Bárou domluví ohledně nového spolubydlícího?

Související články

Další články