Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Vyhrocená předávání dcery Hanychové a Soukupa. Agáta si vzala jako svědka syna Kryšpína

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup bojují o dceru: K vyhrocenému si předávání si influencerka vzala syna Kryšpína
Zdroj: Koláž eXtra/Pavel Dvořák
+ Dalších 16 fotografií
ROZCHOD

Rozchod mezi Agátou Hanychovou a mediálním magnátem Jaromírem Soukupem má drsnou dohru. Bývalý pár totiž rozjel válku o dceru, kterou moderátor chce do své výhradní péče, což influencerka odmítá. Vyhrocená tak jsou i předávání malé holčičky, která si Agáta nejprve natáčela, nyní si s sebou vzala i syna Kryšpína jako svědka. Předání zachytili fotografové eXtra.cz, a jak je patrné ze snímků, atmosféra byla velmi napjatá.

Že jsou vztahy mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem na bodu mrazu, je jasné už několik týdnů. Vše navíc eskaluje se sporem o péči o malou Rozárku. Zatímco influencerka podle svých slov nechce připravit dceru o jejího tatínka, Soukup už se nechal slyšet, že byť usiluje o střídavou péči, nebránil by se ani té výhradní. A to jeho expartnerka nehodlá dopustit.

"Snažení se ukrást dítě pro sebe je špatně. V tomhle jsem rozumná a musíme, ač trpím jako zvíře, brát v potaz, že otcové tam jsou, a nemůžeme se je snažit odstřihnout. Zbytek necháme na soudu,“ řekla v rozhovoru pro eXtra.cz Agáta, která již ví, jak takové situace chodí z minulosti. Sama už to zažila se svými expartnery, byť s Jakubem Prachařem už je to o něco lepší a s Mirkem Dopitou se dokonce dala znovu dohromady.


„Je to velká práce, aby spolu dospělí vycházeli. Po konci vztahu je to vždycky takhle. Zažila jsem to u Mirka, Kuby a teď i Jaromíra. U chlapů je problém, že nedokážou potlačit emoce a zaměřit se na děti,“ říká pro eXtra.cz Hanychová s tím, že ve sporu pak trpí právě dítě, což ona sama samozřejmě nechce, a tak dodržuje soudní nařízení a pravidelně Rozárku předává do péče Soukupa.

Kontrolované předávání

Ovšem předávání dcery mezi členy kdysi zamilované a nyní již rozkmotřené rodičovské dvojice jsou dost vyhrocená. Již při prvním z nich se pár dostal do křížku a Agáta se pak rozhodla pro svůj klid, že si bude předání natáčet na mobilní telefon. Podle webu expres.cz se poté rozhodl nahrávat i sám Soukup. Oba si měli něco vysvětlovat a Jaromír měl vzápětí odjet i s dcerou. A podobné dost smutné scénky se opakují doposud.

Podle exkluzivních fotografií, které vyfotil reportér eXtra.cz, si na nedávné předání Rozárky přizvala Hanychová svého syna Kryšpína, kterého má se svým bývalým a nyní opět současným partnerem Mirkem Dopitou. "Není to příjemné předávání. Řeší se to soudně,“ řekla v pořadu eXtra Host Agáta, čímž jen potvrdila, jak zlá atmosféra mezi expartnery panuje.

Doporučené video: Rozhovor s Agátou Hanychovou

Práce nadevše

Soukup se nechal slyšet, že kdyby mu byla dcerka svěřena do výhradní péče, je připraven omezit své pracovní činnosti, aby ji mohl řádně vychovávat. Jak ale zjistila redakce eXtra.cz, nedávno nechal Rozárku hlídat a do své práce zašel i přesto, že dcerku má jen několik hodin denně.

Na Instagramu se k situaci vyjádřila nahněvaná Agáta a z jejích slov je zřejmé, že jí vadí, že Soukup v době, kdy má v péči jejich ani ne půlroční dceru, natáčí své pořady. „Řekl pan Soukup, který místo toho, aby včera, když měl být s Rózou, kterou jsem mu musela dát, tak točil svůj třístý díl seriálu trapnosti na televizi Barrandov. Kde byla holčička, mi ani neřekl. A takhle funguje český stát," napsala Agáta na svůj profil.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy