Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Vyhrát olympijské zlato je kauf! Lukáš Krpálek nešetří ani na svém ročním synkovi!

Lukáš je zkrátka správný chlap!
+ Další 4 fotografie
Vyhrát olympijské zlato se zkrátka vyplatí! Své o tom ví i zlatý chlapec Lukáš Krpálek. Jaké malé mazlíky si pořídil do své garáže?!

Olympijský vítěz, judista Lukáš Krpálek (26) je příkladný sportovec, manžel a hlavně otec! Potom, co si pořídil vysněné luxusní auto, protože jeho velkou vášní je láska k silným autům, neváhal a jedno naprosto stejné v mini velikosti pořídil svému ročnímu synovi.

„Táta se vrátil domů, tak jsme museli provětrat auťáky!“ směje se hrdý tatínek Lukáš Krpálek.

Konečně někdo předvedl loket z “vokna”, jak se sluší a patří! Této roztomilosti nemůže snad nikdo odolat. I přes to, že je Lukáš kvůli závodům často mimo domov, na rodinu v žádném případě nezapomíná!

Malého Toníka bere třeba už i na ryby, což s ročním špuntem je skoro nadlidský úkol, co si budeme povídat… Štěstí Lukáš Krpálek neprožívá jenom na rodinném poli, ale také na závodištích. Naposled se radoval z vítězství na závodu Grand Prix v Turecku. Je to zkrátka borec!

Mohlo by vás zajímat

Další články