Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Vyhrál miliony v Big Brotherovi: Shrek David Šín nemusí pracovat a takhle dnes vypadá!

David se moc nezměnil…
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Psal se rok 2005, když televize Nova na svých obrazovkách uvedla reality show Big Brother. Představila 17 soutěžících, mezi nimiž byl David Šín (37), jemuž se kvůli jeho postavě začalo přezdívat Shrek. Právě on si na konci soutěže odnesl astronomických 10 milionů korun... Jak dnes vypadá a kolik mu z výhry zbylo? To vše redakci eXtra.cz prozradil.

Když se mu objevila pohádková suma na účtě, začalo nespoutané veselí. Nejedna žena se vloudila do jeho přítomnosti, dokonce třeba Lena Záhorská, která s ním soutěžila ve vile. Peníze lítaly vzduchem, ale David rozhodně myslel na zadní vrátka.

„Něco se utratilo, něco jsem popůjčoval. Řekneme třeba něco kolem milionu korun. A jak to v Česku bývá, co se půjčí, už se nevrací. Musel bych ty lidi dát k soudu. Dodnes mám směnky na peníze, které asi jen tak neuvidím. Jinak mi samozřejmě nějaké peníze zbyly, ale dal jsem si je stranou, abych žil tak, že nemusím chodit do práce a užíval si, jak potřebuji,“ přiblížil Shrek svou finanční situaci.

Aktuálně si vydělává zábavou – tedy trénuje lidi jako fitness trenér. A díky tomu, že se kulturistice a fitness věnuje roky, o klientelu nemá nouzi. „Bavím se tím, co mě baví,“ usmíval se s tím, že v minulosti se o něm psalo, že měl výhru ze soutěže rozfofrovat. „Není to tak,“ dodal David, který žije v Brně, má šestiletý vztah a netají se tím, že by se časem i oženil.

Mohlo by vás zajímat

Další články