Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Vyhrál miliony v Big Brotherovi: Shrek David Šín nemusí pracovat a snaží se o dítě

+ Dalších 11 fotografií
reality show
Psal se rok 2005, když televize Nova na svých obrazovkách uvedla reality show Big Brother. Představila 17 soutěžících, mezi nimiž byl David Šín (38), jemuž se kvůli jeho svalnaté postavě začalo přezdívat Shrek. Právě on si na konci soutěže odnesl astronomických 10 milionů korun. Redakci eXtra.cz přiznal, jak si dnes žije a že se snaží s partnerkou o potomka.

Když se mu objevila pohádková suma na účtě, začalo nespoutané veselí. Nejedna žena se vloudila do jeho přítomnosti, ať šlo třeba o Lenu Záhorskou, která s ním soutěžila ve vile. Peníze lítaly vzduchem, ale David věděl, že nesmí utratit všechno. „Něco se utratilo, něco jsem popůjčoval. Řekneme třeba něco kolem milionu korun. A píše se rok 2019 a doposud mi nikdo nic nevrátil, už jsem to odepsal. Mám jiné starosti," řekl eXtra.cz sympaťák, který stále pravidelně cvičí.

Jenže dnes už není žádný mladík a přiznal, že došel s partnerkou k tomu, že by chtěli prvního společného potomka. „Snažíme se o to, už jsem opravdu ve věku, kdy je nejvyšší čas. A jestli bych naše dítě uživil? Určitě, samozřejmě, že mi z výhry něco zbylo, myslím na zadní vrátka,“ pokračoval svalovec.

Aktuálně se životem baví a vydělává si tak, že nechodí ani do práce… „Jsem fitness trenér. Dělám co mě baví, takže nejde ani říct, že chodím do práce,“ upřesnil David, který žije v Brně, má sedmiletý vztah a těší se ze všeho nejvíc, že se partnerům podaří zplodit miminko. Na pohlaví mu prý nezáleží. „Pro mě je nejdůležitější, aby miminko bylo zdravé,“ dodal s úsměvem.

Co jste možná o soutěži Big Brother nevěděli:

  • Dne 28. srpna 2005 odvysílala TV Nova úvodní část reality show.
  • Vítězem se 18. prosince po 112 dnech soutěže stal David Šín, zvaný Shrek. Získal 55 % hlasů, jeho soupeřka ve finále Eva Horzinková získala 45 % finálových hlasů.
  • Za vysílání soutěže Big Brother mezi šestou ranní a dvaadvacátou hodinou večer udělila Rada pro rozhlasové a televizní vysílání Nově pokuty v celkové výši 43,3 milionu ko­run.

Mohlo by vás zajímat

Další články