Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Vyhrál miliony a sbalil pořádnou kočku: Vítěz Robinsonova ostrova to pořádně rozjel!

Není divu, že jí Martin podlehl.
+ Dalších 16 fotografií
Martin Složil (30) má z pekla štěstí. Nejdříve vyhrál Robinsonův ostrov a stal se tak druhým Robinsonem, který zvítězil. Navíc si odnesl pohádkovou výhru 2,5 milionu korun. To ale není všechno. Daří se mu i v lásce. Sbalil opravdu krásnou herečku. O koho jde?

Nikdo nečekal, že právě Martin Složil vyhraje reality show Robinsonův ostrov. Nepatřil dokonce ani mezi favority, kteří by se dostali do finální trojky. Všichni veřili, že soutěž vyhraje krásná Tereza Dušková nebo drsná Martina Fialková.

Bohužel obě dvě holky si uškodily svojí závěrčnou řečí. Martin naopak zůstal svůj a díky tomu taky vyhrál. Svojí bezprostředností, vtipem a upřímností to dokázal dotáhnout až do konce. Nebyl oblíbený jenom u diváků, ale také u svých spoluhráčů.

Z výhry byl překvapen, ale samozřejmě šťasten. A jak je vidět, tak štěstíčko se ho drží i v soukromém životě. Pohledný Robinson totiž čerstvě tvoří pár s herečkou Jenovéfou Bokovou. Jejich vztah je teprve v začátcích, tak uvidíme, jak dlouho jim to vydrží.

Jenovéfa je pořádný kus, tak by si měl na svoji novou lásku dávat pozor.

Mohlo by vás zajímat

Další články