Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vyhrajte novou vůni Bold Instinct od Davida Beckhama s jeho vlastnoručním podpisem!

Vyhrajte novou vůni Bold Instinct od Davida Beckhama s jeho vlastnoručním podpisem!
Zdroj:
Soutěž
Bold Instinct je nejnovějším přírůstkem do řad vůní David Beckham a započíná novou éru – 15 let poté, co David Beckham představil svou klasickou vůni Instinct. Přichází s inspirujícím poselstvím o rozhodnutích – podporuje muže v tom, aby vždy zůstávali věrní sami sobě a dělali rozhodnutí, která jsou správná pro ně, ať už ostatní souhlasí nebo ne. “Když jsem se pro něco rozhodl,” říká David Beckham, “vždy jsem v to naprosto věřil. Protože správná volba je ta, která je správná podle Tebe .”

Při tvorbě parfému Bold Instinct pomáhal Davidu Beckhamovi renomovaný parfumér Jean-Christophe Herault, přičemž společně vytvořili novou vůni, která je zhmotněním sebevědomí a přesvědčení. Bold Instinct je stejně tak mocná, jako je elegantní, a to díky tomu, že v sobě mísí charizmatické a stylově zemité tóny připomínající whisky s vřelými kořeněnými vůněmi.

Odvážná rovnováha vůní začíná svěžím mixem šťavnatého ananasu a bylinných vavřínových listů, který zjemňují tóny rašeliny. Srdce vůně zanedlouho odhalí nepatrný dotek muškátového oříšku a skořice, které jsou harmonicky doplněné nádechem sladkého kardamomu, což vytváří symfonii kořeněného aromatu. Nakonec, v hluboce mužném základu vůně, ožívají vytrvalé tóny jantaru a pižma v kombinaci s intenzivní pačulí. Bold Instinct, vůně čistá a sebevědomá, je odrazem muže, který ví, co chce a žije tím, v co věří.

Pokud chcete tuto mužnou kořeněnou vůni získat ať pro sebe nebo pro muže svého srdce, zkuste štěstí v naší soutěži. Jako hlavní výhru můžete získat právě tuto vůni s vlastnoručním podpisem Davida Beckhama! Druhé a třetí místo v soutěži bude odměněno stejnou vůní Bold Instinct, pouze bez podpisu.

Do jaké kategorie spadá vůně David Beckham Bold Instinct?

A: kořeněná

B: ovocná

C: květinová

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@extra.cz. Do předmětu napište Parfém David Beckham. Soutěž bude trvat do 21.2.2021. Vyhraje 15., 30. a 45. správná odpověď.

Pravidla soutěže

Soutěž byla ukončena. Výhercům gratulujeme.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy