Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Ochraňte zdraví své i dětí! Soutěž o balíček, který imunitu posílí!

Zdroj:
Soutěž
Škola volá! Po nekonečných měsících on-line výuky by se měly děti v průběhu března vrátit zpět do lavic. Je tak nejvyšší čas posílit jejich imunitu. Soutěžte proto s námi a vyhrajte jeden z pěti balíčků doplňků stravy Naturevia s oceněným vitaminem D a Omega3, jež podpoří obranyschopnost nejen dětí, ale celé vaší rodiny.

Supervitamin pro imunitu

Mají-li děti zůstat v lavicích co nejdéle, je potřeba vhodně posílit jejich imunitu. K tomu je nezbytný vitamin D. Bez něj nebude imunitní systém správně fungovat. Dlouhodobý nedostatek déčka totiž zvyšuje riziko respiračních virových infekcí. Pravděpodobnost nákazy Covid-19 je podle vědců ze Sussexské univerzity v takovém případě dokonce třikrát až čtyřikrát vyšší. Proto je nejvyšší čas, abyste svým ratolestem i sobě začali tento supervitamin podávat. Naordinovat si můžete doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt 400 IU kapky, jehož kvalitu potvrdily i rozbory prestižního časopisu dTEST. Přípravek se umístil mezi nejlepšími produkty pro děti. Ovšem díky snadnému dávkování ho může užívat celá rodina. Stačí jednou týdně nakapat potřebné množství na lžičku a máte všichni potřebnou dávku supervitaminu zaručenou. Navíc jde o čistý vitamin D rozpuštěný v panenském olivovém oleji, takže produkt neobsahuje žádná éčka ani zbytečné přídatné látky.

Omega3 pro tělo i duši

Ideálním parťákem k déčku jsou pak omega 3 nenasycené mastné kyseliny, které mají komplexní vliv na lidské tělo. Podporují zdravé srdce a přispívají ke správné činnosti mozku a očí. Prokázán byl také jejich pozitivní účinek na duševní vitalitu, snížení hladiny triglyceridů v krvi či udržení normálního krevního tlaku. Také pomáhají tělu se vypořádat se zánětem. Jenže organismus si je neumí sám vyrobit, a proto mu je musíte dodávat. Vsadit můžete na doplněk stravy Naturevia Omega 3 One-a-Day, který patří k nejsilnějším na trhu. Jedna jeho kapsle plně pokryje potřebnou denní dávku. Obsahuje totiž minimálně 700 mg omega-3 mastných kyselin, což je 2x více oproti běžným přípravkům s rybím olejem.

Lepší vzpruhu pro imunitu byste hledali jen těžko. Pokud si přejete, aby vaše děti zůstaly co nejdéle zdravé a ve školním kolektivu, soutěžte s námi!

Co můžete vyhrát:

Získat můžete jeden z pěti balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Naturevia Vitamin D3-Efekt 400 IU kapky a Omega3 One-a-Day. Hodnota 1 výhry je cca 500 Kč.

Soutěžní otázka:

Kolik kapek přípravku Naturevia Vitamin D3-Ekeft 400 IU by mělo dostat dítě či dospělý týdně?

a) 3 až 6

b) 7 až 14

c) 15 až 30

Nápovědu najdete ZDE

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@extra.cz a do předmětu napište Soutěž Naturevia (odpovědi s špatně uvedeným nebo neuvedeným předmětem e-mailu nebudou započítány do soutěže). Soutěžit můžete od 24.2.2021 do 7.3.2021. Vyhrává 5., 15., 35. odpověď.

Přejeme hodně štěstí!

Související články

Další články