Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Vyhrajte balíček voňavého pokušení: Česká značka designových mýdel a přírodní kosmetiky Almara Soap vyhlašuje soutěž!

Soutěž
Nemusíte dostávat dárky jen na Valentýna! S námi můžete vyhrát dárkové balíčky COFFEE LOVER’S TREASURE a CHOCOHOLIC’S DREAM, které potěší každého milovníka kávy, čokolády, kakaa a karamelu. Neváhejte a soutěžte, šanci máte jen do této neděle!

Česká značka designových mýdel a přírodní kosmetiky Almara Soap je známá svými voňavými a kvalitními produkty, které udělají radost každému. Vy s námi může na Instagramu Extra.cz soutěžit o dva dárkové balíčky COFFEE LOVER’S TREASURE a dva dárkový balíček CHOCOHOLIC’S DREAM. Čtyři z vás tedy mají šanci na výhru a to už se vyplatí! (Soutěž byla již ukončena)

Pojďme si tuto unikátní kosmetiku podrobněji představit, ať víte, do čeho jdete!

Dárkový balíček CHOCOHOLIC’S DREAM

Pokud milujete čokoládu, karamel a kakao, pak je pro vás tento balíček takovým splněným snem. Je totiž určen pro všechny milovníky tohoto sladkého pokušení. Najdete v něm mýdlo Gold Chocolate, scrub na rty Cocoa Lips a tělový peeling Salted Caramel.

Gold Chocolate je mýdlo, za kterým by šli všichni Umpa-Lumpové z Karlíka a továrny na čokoládu světa kraj! Díky Gold Chocolate však nikdo nikam chodit nemusí, po použití tohoto mýdla totiž bude doslova k nakousnutí a všichni přijdou za ním. Díky vysokému obsahu prvotřídního kakaa a kvalitních rostlinných olejů promění Gold Chocolate každou koupel v doslova labužnický zážitek.

Scrub na rty Cocoa Lips je takovým kakaovým pohlazením pro hebké rty. Tento přírodní scrub na rty s chutí a vůní kakaa zajistí každému sametově hebké, plné rty, které si doslova říkají o polibek! Obsahuje hnědý třtinový cukr, který rty úžasně prokrví, a pak vyváženou směs olejů, másel a kakaa, která jim dodá vláčnost a hebkost.

Tělový peeling Salted Caramel je plný těch nejkvalitnějších rostlinných olejů, krásně klouže po pokožce a vyživuje ji. Všechny mlsné jazýčky jistě potěší zpráva, že karamelová vůně zůstává na těle i dlouhé hodiny po použití, voňavý zážitek se tak po každé koupeli ještě o kousek prodlouží.

Dárková krabička COFFEE LOVER’S TREASURE

Další balíček je určen především pro milovníky kávy, kteří by si ji sbalili do batohu na každou dobrodružnou výpravu. Najdete v něm designové mýdlo Coffee Time, balzám na rty Coffee Kiss a tělový peeling Sweet Coffee.

Všichni známe dny, kdy bychom si potřebovali dát ledovou sprchu a dvojité kafe… zároveň! A přesně pro tyto případy existuje tohle „kafe do vany“ neboli Coffee Time! Mýdlo, které každého probudí vůní čerstvě připraveného esspressa, která se v něm harmonicky mísí s tóny čokolády, karamelu, hnědého cukru, kokosu a medu.

Balzám na rty Coffee Kiss, který díky své úchvatné kávové vůni okamžitě probere k životu nejen rty, ale každého, kdo si jej na ně namaže. Obsahuje v sobě směs lahodných másel a výživných olejů, které rty vyživí a hrdinně ochrání před nepřízní počasí.

Kafe není volba, kafe je nutnost! A vy se jím teď díky delikátnímu tělovému peelingu Sweet Coffee můžete pomazat od hlavy až k patě a vychutnat si jeho účinky každým milimetrem svého těla.

Oba balíčky jsou připraveny s úctou k přírodě a obsahují pouze 100% udržitelné a znovupoužitelné materiály.

Pokud vás produkty nadchly a chcete je vyzkoušet, pak nezapomeňte soutěžit na Instagramu Extra.cz nebo si je můžete zakoupit na eshopu Almara Soap.

Soutěž byla ukončena. Výhercům gratulujeme.

Související články

Další články