Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Vyhraje celou StarDance? 8 věcí, které jste o Pavle Tomicové nevěděli!

Zdroj: reprofoto ČT
+ Dalších 25 fotografií
STARDANCE
Když vejde do místnosti, jako by se jí prohnal uragán. Herečka Pavla Tomicová (56) je patrně připojená na jaderný reaktor, jinak není možné, odkud by čerpala tolik energie. Proč jí lidé přejí, aby zvítězila v deváté StarDance, a co vše v životě musela řešit?

Od začátku vysílání nové série tanečního pořadu prohlašuje, že patrně bude první soutěžící, která se přímo na parketě pozvrací. Ještě při natáčení Trapných padesátek měla přes sto kilo a začala mít problém s cukrovkou, ale svěřila se do rukou odborníků, shodila pětadvacet kilo a během samotných tréninků ještě spoustu dalších kil. A to až tolik, že jí kostymérky pravidelně musí přešívat kostýmy

I když všichni čekali, že přišla do soutěže blbnout a srandovat, je to opačně. Tanec bere smrtelně vážně a i svého tanečního partnera Marka Dědíka nadchla tím, že trénuje o sto procent víc, než kolik by tomu dal jiný. Proto si získala srdce diváků, kteří ji pouštějí dál a dál. Vůbec bychom se nedivili, kdyby se dostala na nejvyšší příčky!

Hvězda od loutek

A jaký má za sebou život?

Pavla Tomicová sice prakticky celou dospělost strávila v Hradci Králové, narodila se ale v Karviné a dětství prožila v Havířově. Má střední pedagogickou školu, dokonce i jeden rok zkoušela povolání učitelky v mateřské škole. Pak se ale přihlásila na DAMU na obor loutkářství a její život se začal ubírat jinam. Hned po škole nastoupila do hradeckého divadla, kde vystupuje dodnes.

Prvních deset let ale nejdřív vodila loutky, až pak začala ukazovat i svou tvář.

Jejím manželem je již patnáct let herec Ondřej Malý. Z prvního manželství má syna Adama (26), s Ondřejem pak dceru Anežku (18).

Manželství s gayem

Do širšího povědomí se dostala až rolí bláznivé nadržené ženské, která ve Snowboarďácích balila puberťáky Vojtu Kotka a Jiřího Mádla. A pak už to frčelo: objevila se v Nudě v Brně, Rafťácích, Padesátce, Bezva ženské na krku nebo seriálech Ulice, Trapných padesátkách, Krejzových či v Kapitánovi Exnerovi.

První manželství s podnikatelem bylo docela šokující. Deset let po sňatku jí muž totiž oznámil, že si sám našel chlapa. „Tu depresi nikdo, kdo nic podobného nezažil, nepochopí. Cítíte se strašně zneužitá, a navíc o svou lásku ani nemůžete bojovat. Předem víte, že jakýkoli chlap má větší šanci než vy, i kdybyste se na hlavu postavila,“ prozradila nedávno Aha! Pavla. Adam za tátou, který měl problém svou homosexualitu přijmout, pravidelně létá do USA a dobře si rozumí s jeho asijským přítelem Raulem. A Pavla má stále skvělý vztah s jeho rodiči.

Tomicová často hraje od pohledu ujeté baculky, podle ní uřvané herdekbaby, přitom sama v soukromí na své blízké neječí.

Místo hádek pláč

„Nesnáším hádky, a než bych řvala nebo třískala nádobím, rozbrečím se,“ přiznala nedávno Novinkám. A jestli si někdo myslí, že to je ona, kdo doma diriguje, když vypadá dvakrát tak větší jak její choť, hodně se mýlí. Pavla je od přírody submisivní a Ondřej naopak vůdčí typ. „Je to skutečný chlap,“ dme se pýchou herečka.

V dětství podstoupila operaci kolene, v němž tak nemá skoro vůbec chrupavku, a proto se bojí, zda zátěž tréninků zvládne. Kvůli tomu nemůže na levé noze ani poskočit. Také trpí kinetózou, nemůže se točit dokola, což pro tanec není úplně vhodná indispozice. Přesto všechny stále okouzluje tím, kolik toho do tance dokáže dát.

Kutilství

Jako úplně malá také dělala sportovní gymnastiku a z návyků jí doteď něco zůstalo. Díky tomu třeba mohla v jednom kole ukázat předpisový provaz.

Jinak je i vášnivá kutilka, místo tradičních ženských časáků jí domů chodí ty o hobby, a dokonce přemýšlí o tom, že by si zařídila truhlářskou dílnu.

Související články

Další články