Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Výhra Margaréty Ondrejkové rozzuřila diváky: Zpěv nemá v Talentu co dělat, hřímají

Zdroj: Facebook
+ Dalších 12 fotografií
vítězka
V sobotu se konalo velké finále letošního ročníku show Česko Slovensko má talent. Průběh večera byl velmi napínavý a nikdo do poslední chvíle netušil, kdo se stane vítězem. Výhru si nakonec odnesla mladičká zpěvačka Margaréta Ondrejková (16), která od diváků dostala největší množství hlasů. I tak její vítězství mnohé naštvalo - zpěv podle některých diváků totiž nemá v talentové soutěži co dělat.

Další ročník úspěšné talentové soutěže Česko Slovensko má talent je za námi. Jeho vítězkou se stala mladá zpěvačka Margaréta Ondrejková, kterou hned po prvním castingu poslal Jaro Slávik zlatým buzzerem přímo do finále.

Stejně jako se v loňském roce snesla kritika na dvanáctiletou bubenici Nikoletu Šurinovou, ani Margaréta se ostrým slovům komentujících na sociálních sítích nevyhnula. Podle některých je totiž nespravedlivé, že mezi mnoha různými talentovanými lidmi vyhrála show zpěvačka.

Řada diváků si stojí za tím, že pro zpěváky jsou určeny pěvecké soutěže a v Talentu tedy nemají co dělat. „Totální trapárna. Se zpěvem ať jdou někam jinam. K čemu je SuperStar a další pěvecké soutěže. Oproti zahraničním Talentům je toto úplný odpad,“ napsal na sociální síť jeden z naštvaných komentujících. „Ach jo, škoda těch talentů,“ napsala další divačka.

Vypadá to, že ať už se výhry dočká kterýkoliv ze soutěžících, divákům se zkrátka nelze úplně zavděčit. Před rokem jim vadila mladá bubenice a nyní se musí s nepěknou kritikou vypořádávat i teprve šestnáctiletá Margaréta. Co myslíte, mají diváci pravdu, nebo si podle vás vítězství zasloužila?

Související články

Další články