Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Výhra 800 milionů korun v loterii jí zničila život: Margaret našli mrtvou

Margaret Loughreyová: Výherkyni loterie našli mrtvou
Zdroj: Foto Margaret Loughrey
peníze

Vítězka loterie Euromiliony Margaret Loughrey(†56), původem ze Severního Irska, která vyhrála 27 milionů liber, což je necelých 800 milionů korun, byla nalezena mrtvá ve svém domě. Ještě před smrtí podle deníku Daily Mail v jednom z rozhovorů uvedla, že jí výhra jackpotu zničila celý život. Bylo to prý "hotové peklo na zemi." 

Zesnulá Margaret vyhrála necelých 800 milionů korun před osmi lety. V den výhry si možná pomyslela, že to pro ni bude změna k lepšímu a k životu, o kterém se jí ani nesnilo. V jednom z rozhovorů později ale uvedla, že jí výhra zničila celý život.

Za vyhrané peníze si v roce 2014 koupila mlýn i hospody, polovinu majetku však také darovala na dobročinné účely. Přesto se stala terčem vandalů a žhářských útoků. Svůj multimilionářský život pak popsala jako peklo na zemi. "Lituji vítězství v loterii, samozřejmě že ano. Předtím jsem byla šťastný člověk. Jsem lidská bytost a vše, co mi výhra dala, bylo zničení mého života," uvedla podle deníku Daily Mail.

Peníze si do hrobu nevezmete

"Peníze si nemůžete vzít s sebou do hrobu. Rakev nemá kapsy," řekla v době, kdy jí zbývalo z výhry ještě 5 milionů liber. Potom byla nalezena mrtvá ve svém domě. Podle policie její smrt není považovaná za jakkoli podezřelou, ale byla tragickým ukončením jejího života, který po výhře prožila v útrapách. Z její smrti bylo její okolí v šoku, i proto, že byla prý člověk s dobrým srdcem, což uvedl soused a místní lidé novinářům. Podle všeho nebyla Margaret nikdy vdaná, ale má čtyři bratry a jednu sestru.

V roce 2015 byla Margaret usvědčena z napadení taxikáře a musela si odpracovat 150 hodin veřejně prospěšných prací. "Vyzvedl ji a zavezl domů, kde na něj Margaret začala křičet, že nemá klíče," psala média. Dále došlo k hádce, při které žena rozbila brýle taxikáře, ale také čelní sklo vozidla knihou, kterou našla na zadním sedadle. U soudu později dnes již zesnulá Margaret uvedla, že byla pod vlivem alkoholu a na nic si nevzpomíná.Související články

Další články