Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Vyhodit od reprezentace! Tenhle "trenér" rozeštval úspěšné duo Kiki a Maki!

Trenér Simon Nausch nejdříve začal brousit Maki a pak celý pár rozbil.
Zdroj: oficiální zdroj
+ Další 2 fotografie
KOMENTÁŘ: Jmenuje se Simon Nausch, a než začal souložit s Markétou Slukovou, bylo vše v pořádku. Jenže nyní je všechno jinak. Jeho milenka Sluková odkopla svou partnerku uprostřed rozehrané sezóny a to je prostě podraz. Nausch a Sluková by se rozcházet neměli. Ale Nausch by měl zvážit své působení u reprezentace.

Kdo může za rozpad slavného beachvolejbalového páru? Podle všeho za všechno může chlap, který se nyní bojí dát oficiální vyjádření a schovává se před novináři.

Simon Nausch si toho na svá bedra naložil hodně. Byl trenérem dua Kiki a Maki, je šéftrenérem české beachvolejbalové reprezentace a hlavně je milencem Markéty Slukové.

Nyní by se měl vyjádřit, proč Maki hodila uprostřed sezóny Kiki přes palubu. Ale Nausch mlčí. Dělá, že problém se ho vůbec netýká.

Je hezké, že Nausch svou Maki miluje...

Ale není hezké, že rozvrtal dva české beachvolejbalové páry. Sluková totiž bude hrát nově s Bárou Hermannovou a její partnerka je z toho hodně smutná - její vyjádření najdete ZDE

Zdá se, že je na čase, aby Nausch okamžitě odstoupil z funkce šéftrenéra.

Není přeci možné, aby byl šéftrenérem a zároveň milencem své podřízené. A rozcházet se? To přeci ne.

Dovedete si představit situaci, že třeba Pavel Vrba před důležitým zápasem souloží na hotelu s Petrem Čechem

Asi by to ve fotbalovém nároďáku nedělalo dobrotu. A je vidět, že dobrotu podobná situace nedělá ani v českém beachvolejbalovém prostředí.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy