Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vyhodili ji z práce, když se dozvěděli, co dala své dceři k narozeninám!

Dostat k osmnáctinám 12 gramů kvalitního kokainu je asi zábava.
Zdroj: vice.com
Nicola Austen z Anglie přemýšlela, co dá dceři k osmnáctým narozeninám a vymyslela opravdu originální dárek! Dle vlastních slov toužila po tom, aby si to ona i její holčička pořádně užily. A že se jí to "povedlo."

Matka osmnáctileté dívky vymyslela skutečně originální dárek. V den jejích narozenin se rozhodla jí koupit 12 gramů kokainu a objednat limuzínu, ve které si to obě pořádně užijí. Nicola měla ale již v minulosti problém s uchováváním drog a jejich následným prodejem, takže je zpátky domů nevezla objednaná limuzína, nýbrž policejní auto. Policisté u nich našli kokain za 300 liber!

Zbytek už si holky stačily v limuzíně vychutnat. Přitom jediné, co Nicola chtěla bylo, aby její čerstvě osmnáctiletá dcera měla na své narozeniny hezkou vzpomínku. Bohužel pro ni nápad nedopadl dobře, byla okamžitě na devět měsíců suspendována z práce a po návratu z nedobrovolné dovolené si ještě odpracuje 250 hodin bez nároku na mzdu. A to šlo pouze o 12 nevinných pytlíčků s bílou parádou! Pravdou zůstává, že se v limuzíně po většině kokainu jen zavířilo.

Matka je zřejmě poučena nadosmrti, nyní už své dceři bude kupovat třeba oblečení nebo nový fén na vlasy.

My na to říkáme jediné. Nicola je rozhodně matka roku!

Související články

Další články