Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vyhodili ho! Michal Hrdlička skončil na Nově!

Michal Hrdlička na Nově skončil.
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 8 fotografií
Moderátor Michal Hrdlička skočil na Nově. Jeho chování už vedení televize nechtělo dále snášet. Zdá se, že proti Hrdličkovi se postavili hlavně televizní diváci, kterým po rozchodu s Luckou Borhyovou přestal být sympatický.

Michal Hrdlička na Nově končí. Vedení televize už nechce dále řešit jeho opilecké skandály.

Navíc podle informací eXtra.cz se proti Hrdličkovi postavili diváci. Když se Hrdlička rozešel s Luckou Borhyovou (38), tak si začali stěžovat, že jim je moderátor krajně nesympatický.

„Mohu potvrdit, že jsme se z interních důvodů rozhodli ukončit spolupráci s Michalem Hrdličkou. Moderování Sportovní novin se budou věnovat stávající moderátoři,“ uvedla pro eXtra.cz mluvčí TV Nova Alžběta Cimová.

V posledních dnech bylo znát, že diváci Hrdličku odmítají. Působil na ně arogantním dojmem. Diváci TV Nova milují Lucku Borhyovou a nelíbilo se jim, jakým způsobem s ní Hrdlička zamával.

Vedení televize také muselo řešit Hrdličkovo chování mimo redakci. Naposledy se Michal Hrdlička opil ve Varech, sápal se na dívky a močil na ulici. To se vedení komerční televize vůbec nelíbilo. Vadilo jim, že jejich hvězda se v soukromí prezentuje jako opilé nesvéprávné individuum.

Hrdličkův odchod z Novy velmi zasáhl Innu Puhajkovou (30) a Petra Suchoně. Oni dva patřili k lidem, kteří Hrdličku měli rádi a přátelili se s ním.

Zbytek sportovní redakce ale slaví. Podle informací webu eXtra.cz se další sporťáci radují, že Hrdla opouští palubu. Kolegům z Novy vadilo, že v práci se rozhodně nepředře, přitom má nadstandardní plat.

Související články

Další články