Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vyhlídkový let skončil pro italské plavce (†22, †23) tragédií. Minuty před smrtí vysílali živě na Instagramu

Mladí plavci přišli o život.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
strašné
Obrovskou tragédií skončil nedělní let sportovního letadla, ve kterém seděli dva italští plavci, 23letý Gioele Rossetti a o rok mladší Fabio Lombini. Nedaleko Říma se letadlo zřejmě z technických důvodu zřítilo k zemi a obě sportovní italské naděje na místě zemřely. Plavecká federace je z události v šoku.

Malé sportovní letadlo se zřítilo krátce po startu zhruba sto kilometrů od Říma. Na místě zasahovalo pět hasičských jednotek, zdravotníci i policie. Příčinou byla zřejmě technická závada, o čemž informují italská média.

Vášeň pro létání je stála život

V letadle seděli dva mladí italští reprezentanti v plavání - Gioele Rossetti (†23) a Fabio Lombini (†22). Přitom ještě pár okamžiků před smrtí vysílali přípravy na svůj let na Instagramu. Letadlo pilotoval starší ze sportovců Gioele Rossetti. Ten kromě plavání miloval i létání, což se jemu a jeho kamarádovi stalo osudným.

Poslední záběry ukazují Rosettiho v kokpitu. Kolem 10.40 mladí plavci vzlétli, a to bylo naposledy, kdy o nich bylo slyšet.

Fabio Lombini byl také reprezentant v plavání a dokonce i stříbrný medailista z domácího šampionátu na 200 metrů volný způsob. „Jsme šokovaní a udivení, vyjadřujeme upřímnou soustrast rodinám i přátelům,“ napsali ve vyjádření funkcionáři z italské plavecké federace.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy