Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

VÝHLED POČASÍ: Meteorologové řekli, kdy konečně BUDE HEZKY

PŘEDPOVĚĎ
My čekali léto a zatím přišel déšť... Že lije jako z konve jistě těší zemědělce i zahrádkáře, ovšem na procházky to moc není a také je tam pěkná kosa. Meteorologové přišli z předpovědí, kdy se můžeme začít těšit na slunečné dny.

Meteorologové z ČHMÚ předpokládají, že období od 13. května do 9. června 2019 bude na našem území jako celek teplotně slabě podprůměrné. Největší vliv na to bude mít první předpovědní týden, kdy týdenní průměr teploty vzduchu bude kolem 4 stupňů pod normálem. V následujících týdnech se předpokládá postupné oteplování, ale týdenní průměry by neměly přesahovat obvyklé hodnoty pro danou roční dobu.

Z hlediska celkového množství srážek by mělo být období 13. 5. – 9. 6. 2019 průměrné. Nejvíce srážek má spadnout do nadcházejícího víkendu, následně by mělo srážek ubývat.** Každopádně zbytek týdne včetně soboty a neděle proprší.**

V následujícím týdnu (20.5.-26.5.) by mělo být o něco méně srážek, než je dlouhodobý průměr pro toto období a během dalších dvou týdnů by srážkové úhrny neměly přesahovat hodnoty obvyklé pro danou roční dobu.

Mohlo by vás zajímat

Další články