Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Vyhlašujeme pátrání: V pražském baru se ztratil známý zpěvák!

Tento zpěvák zmizel neznámo kam.
Zdroj: Profimedia
Žádáme o pomoc všechny kavárenské povaleče, kaliče, pravidelné návštěvníky barů a pijáky! Před Velikonocemi se v pražském žižkovském baru ztratil žluťoučký zpěvák Dan Nekonečný. Po pár drincích zmizel na toalety bez oken, ze kterých se už nikdy zpátky do baru nevrátil. Všichni milovníci rumba koulí, žlutých kabátků, třpytek a ohňostrojů - buďte ve střehu! Vás idol je nezvěstný.

Naposledy byl Dan Nekonečný viděn v burleskním baru. Tam dorazil v potápěčských brýlích, s obří indiánskou čelenkou na hlavě, mušličkami kolem krku a tmavým make-upem končícím u brady.

Chvíli oslňoval hosty a každý si s ním chtěl udělat seflíčko. Jenomže pak si odskočil na záchod. Jeho fandové čekali, čekali, čekali… Ale Dan nikde! Nějakým záhadným způsobem se dostal z toalety bez oken pryč.

„Byla to moje životní šance. Fotka s Danem se mi už jen tak nepoštěstí,“ říká smutně jedna z barmanek, která zpěváka celou dobu pečlivě vyhlížela. Jejím očím by tenhle třpytivý žluťásek určitě neunikl.

Nikdo nechápe, jak se mohl Dan Nekonečný nepozorovaně dostat z baru.

Redakce eXtra nabízí několik racionálních vysvětlení:

1. Dan se vrátil na svoji rodnou planetu.

2. Ovládl umění teleportu. Zatímco na něj všichni čekali s drinky u baru, on si doma dávno odličoval třpytky.

3. Rychle se převlékl do obyčejného oblečení a nepozorován odešel z baru.

4. Hodil na sebe neviditelný plášť vyrobený ze srsti jednorožců, který získal jako dar od náčelníka amazonského kmene, a neobtěžován fanoušky se v klidu dostal domů.

Pokud jste Dana viděli živého a zdravého, napište nám na redakce@extra.cz

Související články

Další články