Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Vyhladoví Tereza H. (22) ve vězení? Pašeračka prý odmítá přijímat potravu

Zdroj: repro lahorenews.tv
+ Dalších 24 fotografií
pákistán
Jakkoliv se mohlo zdát, že pašeračka heroinu Tereza H., která byla již více než před rokem s několika kilogramy drogy zadržena na letišti v Láhauru, svůj pobyt v Pákistánu zvládá, opak je pravdou. Dříve vysmátá Tereza vyměnila široký úsměv za slzy a podle dostupných informací nyní ve vězení hladoví. Co ji k tomu vede?

Za tím, že Tereza H. drží hladovku, stojí podle informací serveru blesk.cz to, že pašeračka není spokojená s délkou trvání procesu a také se obává o své zdraví. Například k snídani si Tereza dává prý jen šálek čaje.

Tereza během pobytu v pákistánském vězení rozhodně nijak nestrádala a dokonce nabrala pár kilo navíc. Pravděpodobně i proto se rozhodla omezit příjem potravy. Rozhodně ale nejde o jediný důvod. Dlouhé čekání na rozsudek se podepsalo na Terezině psychice, což dokazuje i to, že od soudu už neodchází s úsměvem, ale naopak se slzami v očích. Pákistánským médiím dokonce sdělila, že pokud ji už brzy nepustí, tak skončí v blázinci.

Zda hladovkou Tereza dosáhne svého, zatím není jasné. Pašeračka už je psychicky vyčerpaná a je otázkou, zda ještě ustojí další pobyt, nebo bude potřebovat pomoc odborníka.

Související články

Další články