Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VYHAZOV Z PRÁCE ZA VEČER S BIEBREM! To je silná káva! Je to vůbec možné? Tohle si Justinova fanynka nezasloužila

+ Dalších 52 fotografií
Celá kauza kolem nočního řádění Justina Biebera v Praze má opravdu nepěknou dohru. Jedna z fanynek, které se splnil životní sen, a to vidět svého idola naživo, a dokonce s ním mluvit, přišla zřejmě o práci. Hanka P. pracovala v mateřské škole, ale o své místo podle našich informací přišla. A to kvůli tomu, že si zašla na večeři s kanadským zpěvákem. Vedení školky se o učitelce nechce bavit.

Představte si, že se blíží den, na který jste se celý rok těšili. Konečně spatříte na vlastní oči koncert svého idola a možná taky něco víc. Jenomže pak se stane něco opravdu nečekaného. Místo abyste všem vykládali své dojmy a zážitky, na které nezapomenete do konce života, máte úplně jiné starosti.

Již v předchozích dnech jsme vás informovali o tom, že v den koncertu měla šestice dívek obrovské štěstí. Ochranka od Justina Biebera si je namátkově vybrala s dotazem, zda chtějí se svým idolem strávit pár chvil po koncertě.

Která fanynka by toto setkání odmítla? Žádná. Jednou z vyvolených holek byla i Hanka P., které se od toho dne obrátil život vzhůru nohama.

Nejdříve si užívala pocity štěstí a euforie, že zrovna ji vybrali, aby se tváří v tvář setkala se zpěvákem, jenomže pak přišel šok. Hanka strávila nějaký čas s Justinem, který holky pozval na večeři, pak si zašli trochu zařádit do klubu a následně jim na hotelu zahrál na klavír a kytaru. Hanka byla mezi prvními děvčaty, které opouštěly hotel.

Hanka se živí, tedy živila, jako učitelka v mateřské škole. A to až do doby, než se setkala s Justinem a prohodila s ní pár slov. Tahle slečna se neživí ani jako striptérka, natož společnice. I přesto zřejmě dostala vyhazov ze svého pracoviště.

Kontaktovali jsme ředitelku mateřské školy, kde Hana pracovala. Paní ředitelka se snažila všechno zamést pod koberec, tvrdila, že tahle slečna u nich nepracuje a ani nepracovala. Když jsme jí na to odpověděli, že máme k dispozici fotky ze sociální sítě, na kterých je Hanka, jak se stará o děti, fotky začaly z internetu i webových stránek záhadně mizet!

Snažili jsme se paní ředitelku znova kontaktovat prostřednictvím e-mailu. Na ten už bohužel neodpověděla.

Přijde vám toto chování ze strany mateřské školy adekvátní? Čím se vlastně Hanka provinila? Tím, že prohodila pár slov se svým idolem a zašla si na večeři?

Související články

Další články