Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vyhazov Bagárové ze StarDance: Její nejbližší kamarád prozradil, proč za tím vidí rasismus!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
StarDance
Sobotní konec Moniky Bagárové (24) v deváté řadě StarDance byl docela velkým překvapením. Krásná dívka okouzlila mnoho lidí, samozřejmě především mužského pohlaví, ale palce jí držely i ženy. A podle jejího nejlepšího kamaráda z branže za tím fakt může stát skrytý rasismus národa!

Místo rodičů ho vzala na první vysílání, až takový mají vztah. Řeč je o Honzovi Bendigovi (24), s kterým už v SuperStar před lety tvořila Monika nerozlučnou dvojku.

„Když Monika vypadla, první, co mě napadlo, bylo taky to, jestli jí neuškodilo, že řekla, že je z cikánské rodiny. Hned jsem se ale takovou myšlenku snažil zapudit. Pořád věřím v to nejlepší v lidech. Ale možné to klidně je,“ řekl eXtra.cz Honza.

„Na druhou stranu vypadá cizokrajně, lidé snad na ni nekoukají jako na Cikánku. Ale zase: Byla výborná, tancovala skvěle, všechno klapalo. A přesto vypadla. Tak nevím. I ty zrušené diskuse u jejího vypadnutí kvůli rasistickým urážkám na její adresu se objevily,“ krčí rameny.

Sama Bagárová ale rasismus za svým koncem v taneční soutěži nevidí.

Velký smutek

Jejího kamaráda vypadnutí Bagárové zarmoutilo.

„Bylo mi to líto. Monika StarDance opravdu žila. Bavilo ji to. A hned v prvním kole konec. Strašná smůla,“ svěřil se Bendig.

Ten sám byl kvůli romskému původu často terčem rasistických útoků, jednou ho i fyzicky napadli. „Ale to už je dávno. A komentáře pod články nepočítám. Naopak poslední dobou se mi spíš stává to, že za mnou chodí lidé s tím, že dřív taky byli hodně proti Romům, ale když poznali mě, tak změnili názor. Že i Rom dokáže něco jiného, než co o nich lidi vidí pořád ve zprávách. To mě samozřejmě těší,“ dodal zpěvák, který si sám ze svého etnika dělá často srandu ve videích, kde představuje typickou afektovanou romskou ženu.

Související články

Další články