Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Vydržel pořádné rány! Pro mnoho fanoušků je Rytmus KRÁLEM

Zdroj: YouTube
+ Dalších 19 fotografií
bojoval se ctí
Před zápasem s Rytmusem favorizovaný Marpo říkal, že je zvědavý, zda za osm let bez zápasení vyzrál a bude se konečně držet stanoveného taktického plánu. V zaplněné O2 Areně na XFN 15 vydržel boxovat všech šest vypsaných kol. A i když zvítězil nad Rytmusem přesvědčivě, pro hodně lidí je vítězem Rytmus. Ustál podle nich nemožné.

„Chtěl jsem ho sundat, protože v thajském boxu je po třech počítáních v kole konec. Tady ne, byl jsem pak trošku nasraný, co si budeme povídat,“ usmíval se Marpo po zápase. Jenže moc dobře věděl, že Rytmus, který nastoupil do svého prvního zápasu v životě, ustál nemožné.

Pro mnoho lidí je defacto hrdinou, který sice Marpa neporazil, ale ukázal svou velkou vnitřní sílu.

A sám Marpo uznal velký respekt k soupěři. „Ve druhém kole byl nahulený, klobouk dolů před tím, co vydržel. Vydržel pořádné bomby. Nevěřil jsem, že vydrží fyzicky až do konce, na jeho věk klobouk dolů,“ uznal Marpo, s jehož slovy souhlasí na sociálních sítích mnoho fanoušků bojových sportů. Pro ně je Rytmus hrdina, který sice v ringu dostal namláceno, ale ostudu neudělal.

Rytmus po zápase přiznal, že dostal naloženo. Mluvil hodně těžce. Ale ukázal, že rány umí přijímat…

Související články

Další články