Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jiří Denisa Procházka koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vydírání a strach o život! Jiří Paroubek vytáhl na veřejnost odporně špinavé prádlo!

Jiří Paroubek to tedy rozjel!
Zdroj: eXtra.cz/Profimedia
+ Dalších 14 fotografií
Desetileté manželství Jiřího Paroubka (64) a Petry Paroubkové (43) je zřejmě u konce. Petra neunesla, že Jiří tráví hodně času s exmanželkou Zuzanou, a svému sexy mozečkovi dala kopačky. Redakce TN.cz získala přímo od Jiřího Paroubka korespondenci obou manželů. A některá jejich slova jsou opravdu drsná. Na povrch vyplulo vydírání, stres a strach o život. Co v nich stojí?

Manželství Paroubkových se zřejmě chýlí ke konci. Paroubek dostal od svojí krásné ženy kopačky, protože prý neunesla, že se pořád častěji stýkal se svojí bývalou ženou Zuzanou. Sám Paroubek ale poskytl redakci TN.cz jejich korespondenci. Co v obou dopisech stojí? Některá slova jsou hodně šokující!

Paroubek problémy v manželství přikládá depresím, které má údajně jeho žena Petra.

Jejich problémy vznikly podle Paroubka hlavně kvůli jejich problémům.

Paroubek vytahuje jejich sezení u doktora Uzla: „Dává ti Jirka dost peněz?“ „No ano, dává.“ „Bije tě Jirka?“ „Ne, samozřejmě, že ne.“ „Chlastá Jirka?“ „No to vůbec ne.“ Zaznělo prý na sezení.

Petra tvrdí, že za problémy můžou stresy z práce jejího manžela.

Paroubková zmínila i tajemství svého manžela, které nezvládá. Jde snad o smrt Václava Kočky nebo o tzv. Kubiceho zprávu?

Paroubek svoji ženu citově vydírá. Prý ji zachránil, když krvácela do mozku. Má tedy být vděčná do konce života?

Kdyby nebylo Paroubka, který ji převezl z nemocnice v Motole do nemocnice na Homolce, prý by zemřela.

Paroubková měla poslední měsíce strach z reakcí svého manžela. Co se u nich doma ve skutečnosti dělo?

Paroubek prý na ni tlačil a psychicky ji vydíral. Co Petra ví a nemůže říct?

Paroubková podle svých slov žila v neustálém strachu, co přijde dál. Její manžel ji vydíral. O co tady ve skutečnosti jde?

Svoje manželství se snažili zachránit, ale Petra i přesto odešla.

Paroubek ale pořád věří, že jejich odloučení je dočasné a zase se k sobě se svojí mladou manželkou vrátí. Tak uvidíme, jestli si to Petra ještě rozmyslí. Podle jejích slov to ale tak rozhodně nevypadá. Exkluzivní vyjádření Jiří Paroubka pro eXtra.cz čtěte ZDE.

Související články

Další články