Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Vyděsila jsi nás! Neupravená Teri Blitzen opět způsobila fanouškům pořádný šok

Je to tak špatné?
+ Dalších 16 fotografií
Teri Blitzen se změnila k nepoznání od doby, co tvoří pár s populárním českým DJ NobodyListenem, vlastním jménem Jakubem Strachem. Převažují u ní momentálně černobílé fotografie a dramatický výraz v obličeji. Rozhodla se po dlouhé době zveřejnit fotografii na svém Instagramu, ale vysloužila si drsnou kritiku!

Teri Blitzen je minulostí a momentálně si Tereza Hodanová říká pouze Teri. Youtuberka po smazání starých videí vyměnila češtinu za angličtinu a víc než tvorbě na YouTube se chce věnovat své nové značce oblečení.

Její svět se zahalil do 2 barev, a to černé a bílé, a její fotografie mají lehce depresivní, až melancholický podtón. I přes v poslední době častou kritiku ze strany fanoušků a sledujících se rozhodla tato mladá černovláska zveřejnit své pravé já bez úprav či líčení.

To ale zřejmě nebyl chytrý tah a fanoušci ji drsně zkritizovali. Pohublý a neupravený obličej se jim vůbec nelíbil a kritika padala z každé strany. Na druhou stranu je Teri opravdu odvážná mladá dívka, která se nebojí ukázat světu taková, jaká doopravdy je.

Mohlo by vás zajímat

Další články