Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Vyděsila jsi nás! Neupravená Teri Blitzen opět způsobila fanouškům pořádný šok

Je to tak špatné?
Zdroj: instagram
+ Dalších 16 fotografií
Teri Blitzen se změnila k nepoznání od doby, co tvoří pár s populárním českým DJ NobodyListenem, vlastním jménem Jakubem Strachem. Převažují u ní momentálně černobílé fotografie a dramatický výraz v obličeji. Rozhodla se po dlouhé době zveřejnit fotografii na svém Instagramu, ale vysloužila si drsnou kritiku!

Teri Blitzen je minulostí a momentálně si Tereza Hodanová říká pouze Teri. Youtuberka po smazání starých videí vyměnila češtinu za angličtinu a víc než tvorbě na YouTube se chce věnovat své nové značce oblečení.

Její svět se zahalil do 2 barev, a to černé a bílé, a její fotografie mají lehce depresivní, až melancholický podtón. I přes v poslední době častou kritiku ze strany fanoušků a sledujících se rozhodla tato mladá černovláska zveřejnit své pravé já bez úprav či líčení.

To ale zřejmě nebyl chytrý tah a fanoušci ji drsně zkritizovali. Pohublý a neupravený obličej se jim vůbec nelíbil a kritika padala z každé strany. Na druhou stranu je Teri opravdu odvážná mladá dívka, která se nebojí ukázat světu taková, jaká doopravdy je.

Související články

Další články