Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Vyděšení rodiče a divné vzkazy na Facebooku: Po Robertovi (13) jako by se slehla zem!

+ Další 3 fotografie
Ztracené dítě
Byl to obyčejný den, kdy Šárka Krausová (34) vytkla něco svému synovi, třináctiletému Robertovi. Ten jí posléze zanechal vzkaz a odešel neznámo kam. Je to již týden a místo, aby jeho rodiče intenzivně hledali, tak vypisují na sociální sítě.

„Utekl jsem, abys měla klid,“ stálo ve vzkazu, který nechal třináctiletý Robert matce poté, co se pohádali. Zjevně rozkmotření rodiče místo hledání spíše válčí na Facebooku. Dosvědčuje to vyjádření otce. „Děkuji všem za to, že hledáte se mnou kluka. Já už nevím kudy kam. Roberte, prosím, vrať se. Nemusíš se bát, já tě k matce zpět už nepustím, budu dělat vše pro to, abys už netrpěl,“ napsal. Matka poté sdělila Blesku, že nemá tušení, proč Robertův otec něco takového psal, že s ní o víkendu syna hledal, ale že se mu od pondělí nemůže dovolat…

Šárka Krausová se se ztracením svého syna nejdříve svěřila na sociální síti. „Toť pravděpodobně reakce na mou čtvrteční výtku, že místo toho, aby ve svém věku s něčím pomohl, tak mi akorát přidělává starosti. Tak mi jich přidělal ještě víc, a nejen mně. Vše předáno samozřejmě policii,“ uvedla Šárka v souvislosti s dopisem.

Ztracený Robert je u policie veden jako dítě v ohrožení. Chlapec měří asi 160 centimetrů. Má delší hnědé vlasy a hnědé oči. Je štíhlé postavy. Na sobě měl béžové nebo šedé tepláky, šedou bundu na zip a barevné boty.

Mohlo by vás zajímat

Další články