Vyděšená Charlotte Štiková. Odporné výhrůžky manžela násilím a nechutné nadávky
Tady někdo zjevně nezvládá stresové situace... Redakce eXtra.cz prověřovala poznatek o údajném zapletení Martina Stefana, manžela Charlotte Štikové, která dluží na všechny strany, do krádeže mercedesu v Ostravě. Kontroverzní muž seděl v kriminále a kdysi měl také podle jeho švagrové Ornelly komusi useknout ruku. Proto se mu prý přezdívá Mačeta. Na naše otázky nereagoval slušně, ale rovnou nebezpečně vyhrožoval. Redaktorovi eXtra.cz se následně ozvala také jeho vyděšená žena. Pod titulkem si ve videu poslechněte hlavní část výbuchu hněvu Stefana.
Martin Stefan je člověk, za kterého se Charlotte Štiková před časem provdala na hodně ponižující a trapné svatbě v režii matky nevěsty Moniky Binias.
Už předtím vyšlo najevo, že muž měl sedět v kriminále, dokonce z něj i v utekl. Stalo se to v roce 2016, jak tehdy informovaly Novinky.cz.
Ale jeho minulost má být divočejší, aspoň podle toho, co tvrdí sestra Charlotte Ornella.
„Šokovalo mě, když jsem se dozvěděla, že mu říkají Mačeta, protože někomu v minulosti usekl ruku. V životě jsem si nemyslela, že budeme mít v rodině někoho, kdo prostě někomu něco usekl,“ sdělila v podcastu Agáta a Ornella. Jiné zdroje zase tvrdí, že se měl dotyčnou sečnou zbraní hlavně ohánět.
Vyhrožoval otci
Už tehdy navíc měl podle všeho kolem rozsévat nebezpečné výhrůžky.
„Charlotta ho zná dva a půl nebo tři měsíce a má vedle sebe někoho, kdo volá našemu tátovi a říká: Ty kryso, já si tě najdu,“ uvedla tehdy podle Expres.cz dále Koktová. Vypadá to ovšem, že je to u něj poměrně běžná praxe a že Martinovi přijde v pořádku jen tak si někomu zavyhrožovat.
Šílený výbuch vzteku
Koncem ledna v Ostravě došlo k pátrání po odcizeném mercedesu, z honičky i zatčení existuje video a policejní tisková zpráva. Naše zdroje tvrdí, že v poutech údajně skončil právě manžel Charlotte.
Protože policie nesmí potvrzovat totožnost pachatelů, nezbylo nám, než se zkusit zeptat přímo Martina Stafana, zda je na informacích něco pravdivého. Z ničeho jsme ho neobviňovali, padl jen obyčejný a nevinný dotaz.
Martin sdělil, že o ničem takovém neví, na otázku, jestli byl nedávno v Ostravě, odsekl, že se nám nebude zpovídat a poprvé práskl telefonem. Krátce na to už volal znovu (a tento telefonát je v nahrávce hned pod titulkem článku). Zajímal se hlavně o to, kdo nám informaci sdělil.
Nakonec se vytočil do nepříčetna a metal vulgaritami a sprosťárnami.
„Dáme si sraz, dáme si spolu rande a rozkopu ti tvou tlamu za*ranou,“ zuřil do telefonu. Brzy opět vytípl hovor, ale sám pak několikrát zase zavolal a sršely z něj další nadávky. Přidal také další náznak vyhrožování. U člověka, o jehož minulosti kolují takové skandální věci, jde o slova, která nelze brát na lehkou váhu.
Stejně to vnímá námi oslovený znalec práva.
„Jednoznačně to nese prvky nebezpečného vyhrožování. Neváhal bych a oznámil bych to policejnímu orgánu. Jde vždy o míru závažnosti a obav poškozeného. Kdyby to na člověka křičel nějaký desetiletý chlapec, asi to nebude brát příliš vážně. Ale například od recidivisty, o kterém slyšel, že má za sebou i závažnou násilnou trestnou činnost, to zní už hrozivě a může to vyvolat velké a oprávněné obavy. S tím bych si nezahrával,“ řekl eXtra.cz elitní pražský advokát Jakub Drábek.
Doporučené video: Bydlení Charlotte a Martina:
Mám nervy, brání se
Dlužno dodat, že nám nakonec zavolala sama Charlotte a vyděšeně prosila, ať už na číslo jejího manžela nevoláme. „Jeden člověk se nám snaží škodit, tak manželovi ruply nervy,“ vysvětlovala.
Následně si telefon převzal sám horkokrevný Martin a ukázal to, co si představuje jako adekvátní omluvu. „Pořád mi někdo vyvolává. Už mě to fakt nebaví… Mám nervy. Ne, vůbec to nejsem já (z ostravského případu)… Začal jsem se stranit všeho. Mám dobře placenou práci, baví mě, bagruju si, kopu si hluboko,“ snažil se vysvětlovat již vyklidněnější Stefan.
Snad ale bude se svou psychikou něco dělat, protože ho evidentně dokáží vytočit i maličkosti a jednou by se mu podobné chování mohlo krutě vymstít.
Bobina terčem nechutného podvodu: Kráska je připravena na soudní bitvu
Související články

Charlotte Štiková na dně: Sestra Ornelly promluvila o těžkém období

Charlotte Štiková se dala na věštění. Blondýnka promluvila o své utajené schopnosti

Charlotte odhalila důvod nejnovějších sporu s Ornellou. Pomsta kvůli výkalům

Bydlení Charlotte Štikové a manžela Martina: Obrovský statek, slepice i traktor


































































