Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Vydělal za rok PŮL MILIARDY: Jedničkou mezi youtubery je teprve OSMILETÝ KLUK!

Zdroj: Youtube
Video
Jestli někdo ví, jak se vydělávají peníze, je to teprve osmiletý Ryan, respektive spíše jeho rodiče, kteří mu založili profil na YouTube. Malý Američan vydělal za rok až do letošního června 22 milionů dolarů. Zbohatl zejména kvůli recenzím na hračky.

Jestli bude osmiletý Ryan ještě chvíli natáčet, může se o sebe do smrti starat sám. Alespoň po té finanční stránce. Rodiče založili Ryanovi kanál v březnu roku 2015. Jeho videa sleduje 17 milionů lidí. Dohromady mají až 25 miliard zhlédnutí.

Podle časopisu Forbes je nejlépe placeným youtuberem za uplynulý rok. Vydělal neuvěřitelných 22 milionů dolarů, v přepočtu tedy zhruba půl miliardy korun. Z loňského osmého místa skočil rovnou na první. Na druhém místě skončil Jake Paul z Los Angeles. Ten vydělal o půl milionu dolarů méně.

Ryan figuruje ve videích s rodiči a sestrami a každý den recenzuje hračky. Jeho příjmy pochopitelně pocházejí z reklam a od sponzorů. Popularitu získal i ze spolupráce s obchodním řetězcem Walmart. V srpnu začal Ryan prodávat kolekci hraček, která nese název Ryan's World, uvedl The Guardian

Související články

Další články