Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Vydělá si Leoš Mareš o Vánocích na byt za 39 milionů? Za tisícovku zve fanoušky do obýváku

Vydělá si Leoš Mareš o Vánocích na byt za 39 milionů? Za tisícovku zve fanoušky do obýváku
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Moderátor Leoš Mareš (42) je známý svými velkorysými charitativními aktivitami a i kvůli tomu má obdiv řady fanoušků, některé z nich ale nyní nemile překvapil. Na druhý svátek vánoční pořádá ve svém novém bytě na území pražského Břevnova živou párty, přístup na ni přes počítač ale stojí celých 990 korun.

Vydělá Leoš Mareš desítky milionů za večer?

Jak eXtra.cz informovalo již dříve, Leoš Mareš (44) za byt s manželkou podle kupní smlouvy zaplatil téměř 40 milionů korun. Většina šla ale z hypotéky. A nyní zve všechny do svého nového obydlí prostřednictvím živého streamu. Kdyby se mu podařilo získat aspoň pět nebo šest desítek tisíc zájemců, na byt by si mohl snadno vydělat během jediné chvíle. Problém je, že řadě lidí připadá cena 990 Kč za lístek na on-line přenos přemrštěná.

„Na druhý svátek vánoční, 26. prosince, se odehraje něco výjimečného, něco, co nikdo nečekal a co tu ještě nikdy nebylo. Speciální, unikátní, emotivní, intimní a přesto na závěr spektakulární dvouhodinová show. A vy můžete být u toho! Ještě jednou budete mít letos šanci zažít Staré pecky. Živě a v přímém přenosu. Vánoční speciál z nového bytu. Hosté které znáte, tak, jak je neznáte. Příběhy, živá vystoupení, spousta překvapení a na závěr největší ohňostroj ROKU,“ láká Mareš na akci, která ale diváky, přestože ji budou sledovat na dálku, nestojí úplně málo.

Kritika ceny

„Není tam chyba? Nemělo tam místo 990 Kč být 190 korun?“ rýpe do Mareše Isu.

„No, dát litr za streamovanou ‚talkshow‘ je vážně k.k.tina, nezlobte se na mě. Za divadlo, koncert nebo jakékoliv představení, no problem, ale za tohle? A ty dramatický upoutávky o revoluční, intimní show, co tu ještě nebyla... Tohle fakt ne,“ píše Rien Satori. Jiní vystoupení označují rovnou za estrádu za 990 korun.

Výsměch

„No, za litr koukat na televizi by se mi fakt nechtělo. To si koupí jen puberťačky nebo ženy, co nemají partnera,“ diví se i Iam 2Late.

„Chtěl jsem lístek koupit k Vánocům jako dárek. Ale 1 000 Kč je trochu moc. Myslel jsem, že když to bude on-line, cena bude tak na polovině,“ neskrývá své zklamání ani Bosan12.

„Cena je, pravda, docela vysoká. Online ticket na Liama Gallaghera 5.12. byl za 20 euro,“ upozorňuje Just Elishka.

Uznání pro Leoše

Jiní ale Leoše Mareše brání.

„Skvělý nápad, oceňuji, protože hudba a zábava už strašně moc chybí. A radovat se je nejvíc. Vážím si lidí, kteří se snaží v této době udržet ‚normální‘ život a tvoří pro lidi,“ líbí se akce Haně.

„Litr je dnes hodně lidová cena na lístek,“ nevadí cenovka ani Clarku Tomasovi.

„A vy pracujete zadarmo?“ obhajuje svůj idol Monicek.

Uvidíme, zda se spíkrovi, který dokázal už několikrát vyprodat O2 Arenu, podaří uspět i nyní, nebo jestli budou mít fandové pocit, že tentokrát to už s nápadem přehnal.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy