Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vyčůraná favoritka České Miss chystá mediální inferno! Zastavte ji, bojíme se, prosí nás ostatní soutěžící! Co se děje?

Vyčůraná favoritka České Miss chystá mediální inferno! Zastavte ji, bojíme se, prosí nás ostatní soutěžící! Co se děje?
Zdroj: profimedia.cz, šipka: Ján Fabián
+ Další fotografie

Podle ustrašených hlasů, které jdou z "party" finalistek České Miss 2014, to zatím vypadá, že se letos bojuje jen o druhý a třetí flek.

Všechny finalistky totiž v očích novinářů a vlastně už i jich samotných zastiňuje dívka č. 8 Veronika Kašáková, která si zatím úspěšně staví "píárko" na tetováních a hlavně dojemné story z dětského domova, na které je pro ostatní dívky nejhorší to, že fakt dojemná je. Kašákovou dala matka po narození k adopci, od tří let ji neviděla 16 roků a vyrůstala v děcáku u Chomutova. Kontakt s ní udržoval jen otec, což je příběh, který už slyšeli 10x všichni novináři v akčním rádiu 16 km okolo Kašákové.

Ale to není vše. Redakci eXtra se zprostředkovaně ozvala jedna z finalistek letošního ročníku, která zaznamenala, že naše redakce se nebojí ani pekla ani Míši Bakala, a vzkázala nám: "Veronika na tom hodně staví. Vytahovala se na soustředění, že si první setkání se svou biologickou mámou natočila před čtyřmi lety celé na mobil a chystá se to vytáhnout těsně před, nebo těsně po finále, můžete to napsat, když to uděláte, bude jí to třeba blbé a neudělá to."

Tak to tedy píšeme s tím, že je to ale hrozná škoda, protože to jistě byl doják jako stehno.

Finále České Miss je v sobotu a přineseme z něj exkluzivní online report Pavla Novotného (33), během kterého se náš šéfredaktor chystá vypít několik litrů růžové Bohemky, kterou fasují novináři od Míši Bakala, aby byli hodní.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy