Podle ustrašených hlasů, které jdou z „party“ finalistek České Miss 2014, to zatím vypadá, že se letos bojuje jen o druhý a třetí flek.

Všechny finalistky totiž v očích novinářů a vlastně už i jich samotných zastiňuje dívka č. 8 Veronika Kašáková, která si zatím úspěšně staví „píárko“ na tetováních a hlavně dojemné story z dětského domova, na které je pro ostatní dívky nejhorší to, že fakt dojemná je. Kašákovou dala matka po narození k adopci, od tří let ji neviděla 16 roků a vyrůstala v děcáku u Chomutova. Kontakt s ní udržoval jen otec, což je příběh, který už slyšeli 10× všichni novináři v akčním rádiu 16 km okolo Kašákové.

Ale to není vše. Redakci eXtra se zprostředkovaně ozvala jedna z finalistek letošního ročníku, která zaznamenala, že naše redakce se nebojí ani pekla ani Míši Bakala, a vzkázala nám: „Veronika na tom hodně staví. Vytahovala se na soustředění, že si první setkání se svou biologickou mámou natočila před čtyřmi lety celé na mobil a chystá se to vytáhnout těsně před, nebo těsně po finále, můžete to napsat, když to uděláte, bude jí to třeba blbé a neudělá to.“

Tak to tedy píšeme s tím, že je to ale hrozná škoda, protože to jistě byl doják jako stehno.

Finále České Miss je v sobotu a přineseme z něj exkluzivní online report Pavla Novotného (33), během kterého se náš šéfredaktor chystá vypít několik litrů růžové Bohemky, kterou fasují novináři od Míši Bakala, aby byli hodní.