Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ty nejlepší vychytávky: Co si nezapomenout na výlet do přírody?

Ty nejlepší vychytávky: Co si nezapomenout na výlet do přírody?
Zdroj: Pixabay
Průvodce na cesty 2020
Posledních pár týdnů hezkého počasí je před námi, proto neváhejte a vyrazte do přírody. Sbalte děti, stan, domácího mazlíčka a užijte si krásnou českou krajinu, která vás učaruje. Nechte se inspirovat tipy, nejen kam vyrazit, ale také co si vzít s sebou, aby pro vás bylo cestování co nejpříjemnější.

Existuje tolik míst, kde se vám, vaší rodině i domácímu mazlíčkovi bude líbit, že stačí sbalit to nejnutnější a vyrazit. Co by vám v zavazadle rozhodně nemělo chybět?

Osvěžení pro horké letní dny

Co Čech, to milovník piva, proto není divu, že při dovolené, ať už doma nebo v zahraničí, dáváme přednost naší oblíbené značce a neváháme si ji s sebou vzít klidně i pod stan. Abyste s sebou nemuseli vozit basu plnou skleněných nebo plastových lahví, vyzkoušejte novinku od Svijan. Jeden z nejstarších českých pivovarů totiž řekl jasné NE! pivu v PET láhvích, které považuje za nedůstojný obal pro kvalitní české pivo. Místo nich Svijany pro zájemce o větší uzavíratelné balení nabízejí jako jediný český pivovar ušlechtilou variantu v podobě dvoulitrových nerezových plechovek nejen pro chlapy. V e-shopu pivovaru si v tomto praktickém a pro Svijany typickém obalu mohou vybírat z řady různých svijanských piv. Plechovky mohou posloužit i jako zajímavý dárek; k speciálním dárkovým plechovkám pivovar rovnou přikládá černou lihovou fixu, s níž lze napsat krátký vzkaz přímo na vyhrazené místo na plechovce. Na zakázku vytváří pivovar pro zákazníky také série plechovek s jejich vlastním motivem. Řada z nich byla oceněna za zdařilý design.

Rodinná vodácká dovolená

Kde si nejlépe užít závěr prázdnin než na vodě! Krásná příroda národního parku i klidná a nepřeplněná řeka slibují skvělý zážitek. Ubytováni budete v moderním městském Kempu v Děčíně. Lodě, pádla, vesty a další vybavení si půjčíte a o nic víc se už nemusíte starat. Prostě jen přijeďte a objevte nečekaný vodácký zážitek na Labi Stačí se podívat na web BigZoom a zvolit, zda chcete bydlet v luxusním stanu nebo bungalovu. Čeká na vás neuvěřitelný servis, který pro klidnou dovolenou zcela jistě oceníte.

Žádná klíšťata na domácím mazlíčkovi

To, že se v přírodě máme chránit před komáry a klíšťaty víme všichni, většina z nás to také důsledně dodržuje, ale na domácí mazlíčky často zapomínáme. Pokud s ním tedy chodíte rádi do přírody, ale představa klíšťat či jiných parazitů vám nedá spát, pak vyberte správný preparát, který vašeho chlupáče bezpečně ochrání. „Výběr správného ektoparazitika závisí na věku a váze vašeho mazlíčka, jak často se koupe, prostředí, v jakém se pohybuje či na jakého parazita se chcete nejvíce zaměřit,“ radí MVDr. Kateřina Franková, veterinární lékařka a odborná konzultantka značky Fitmin. V neposlední řadě hraje roli i vaše finanční možnosti. Vždy je dobré se o výběru vhodné ochrany psa poradit s vaším veterinárním lékařem.

A jaké jsou možnosti ochrany? Nejznámější jsou obojky, oblibu však získávají i pipety nebo tablety. Sáhnout ale můžete i po spreji nebo bylinkových přípravcích. Ideálně se poraďte s odborníkem, který vám doporučí tu nejvhodnější ochranu pro vašeho mazlíčka. My doporučujeme kvalitní výrobky značky Fitmin, se kterými nikdy nemůžete šlápnout vedle.

Ochrana na cesty do auta

Chraňte sebe i svou rodinu na cestách. Existují náramky z minerálů, které byly dle odborníků ze Světa minerálů sestaveny tak, aby vaše dovolená probíhala co nejpříjemněji, bez stresů a zbytečného rozčilování v dopravních prostředcích. Pokud tedy hodně cestujete, nebo se chystáte na prázdniny a už teď se nervujete z dlouhé cesty, pak je ochranný náramek to pravé přesně pro vás. Sami uvidíte, že díky němu překonáte nepředvídatelné i stresové situace s úsměvem na rtech.

Svačinka pro horké letní dny

V létě se téměř nikomu z nás nechce vyvařovat a trávit hodiny u plotny, natož něco zavařovat na dovolenou do sklenic. Pak je ale nutné myslet na to, jak na cestách rodinu nasytit. Skvělou volbou jsou zdravé, chutné a čerstvé svačinky z Albert fresh bistro, které vám budou chutnat, osvěží vás a dodají tělu především energii namísto pocitu plného žaludku. Vybrat můžete ze salátů, snacků i nudlových pokrmů či wrapů.

Související články

Další články