Není snad den, kdy by si na Instagramu nevystavily fotku svojí postavy. Veronika Kopřivová a Ester Berdychová jsou svými postavami přímo posedlé. Mohly by ale už přestat, jelikož jsou obě vyhublé pomalu na kost.

Manželka slavného tenisty se nikterak netají tím, že běhá téměř každý den 5–10 kilometrů. Občas sedne i na kolo. Přítelkyně hokejového boha se zase ráda potí ve fitku. Fanoušci se postupně mění spíše v kritiky, za čímž je možná to, že se bojí o jejich zdraví.

„Ano, hlavně vždycky zdůrazněte, jak jste vysmátá a strašně po pohodě, abychom si toho všichni všimli,“ píše jedna z diskutérek pod jednou z fotografií Veroniky. Jako hashtag uvedla #lexaurin #atedome, čímž naznačila, že by mohla Veronika snad brát léky na nervy. „Moc by mě zajímalo, co máš za práci, že máš věčně takovou pohodu,“ píše další.

„Ester, najezte se pořádně a nestrašte nás tady,“ píší pro změnu Berdychové. „No nevím, ale jste už až moc vychrtlá. To už hezké není,“ vyjadřuje se další fanda pod jednu z fotek. Která je podle vás vychrtlejší?