Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Vychrtliny Kopřivová a Berdychová pod palbou kritiky: Napadají je vlastní fanoušci

Veronika s Ester jsou kost a kůže.
+ Dalších 52 fotografií
Jestli je někdo pod drobnohledem svých fanoušků, je to určitě Ester Berdychová (25) a Veronika Kopřivová (27). Obě mají zřejmě hodně volného času a obě moc rády vystavují svá těla na sociálních sítích. Kritice se ale nevyhnou. Která má podle vás hezčí postavu a která to s hubnutím už přehání?

Není snad den, kdy by si na Instagramu nevystavily fotku svojí postavy. Veronika Kopřivová a Ester Berdychová jsou svými postavami přímo posedlé. Mohly by ale už přestat, jelikož jsou obě vyhublé pomalu na kost.

Manželka slavného tenisty se nikterak netají tím, že běhá téměř každý den 5–10 kilometrů. Občas sedne i na kolo. Přítelkyně hokejového boha se zase ráda potí ve fitku. Fanoušci se postupně mění spíše v kritiky, za čímž je možná to, že se bojí o jejich zdraví.

„Ano, hlavně vždycky zdůrazněte, jak jste vysmátá a strašně po pohodě, abychom si toho všichni všimli,“ píše jedna z diskutérek pod jednou z fotografií Veroniky. Jako hashtag uvedla #lexaurin #atedome, čímž naznačila, že by mohla Veronika snad brát léky na nervy. „Moc by mě zajímalo, co máš za práci, že máš věčně takovou pohodu,“ píše další.

„Ester, najezte se pořádně a nestrašte nás tady,“ píší pro změnu Berdychové. „No nevím, ale jste už až moc vychrtlá. To už hezké není,“ vyjadřuje se další fanda pod jednu z fotek. Která je podle vás vychrtlejší?

Mohlo by vás zajímat

Další články