Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Vychrtlá Ester Berdychová přesvědčuje veřejnost, že jí. Koukněte ale, co má na talíři

Ester potřebuje zvěřinu.
+ Dalších 31 fotografií
Ester Berdychová (25) se ztrácí před očima. Už před nějakou dobou se rozhodla, že si vyrýsuje postavu k dokonalosti, ale nelze přehlédnout, že to přehání. Postavičku by měla jako lusk, kdyby zastavila své drastické hubnutí tak před dvěma měsíci. Nyní na svém Instagramu postuje fotky jídla, aby veřejnost přesvědčila, že občas něco sní.

„Je až moc vychrtlá“ nebo „Tohle už není hezké“. Takovými komentáři a daleko horšími častují modelku Ester Berdychovou její fanoušci na Instagramu. Fotografie extrémně hubené Ester v nich vzbuzují obavy, že by mohla mít anorexii.

Manželka slavného tenisty Tomáše Berdycha (32) se rozhodla nařčení bránit a zveřejnila na svém Instastories snímky stolu plného jídla. Veřejnost by téhle krásce jistě uvěřila, že se cpe od nevidím do nevidím, kdyby její hodovní tabule neobsahovala jen převážně ovoce a zeleninu.

Dobře, ať jí nekřivdíme. Sem tam je také kousíček masa a pár kostiček sýra, ale Ester by potřebovala spíše pořádnou zvěřinu, aby nabrala alespoň pár kil.

Mohlo by vás zajímat

Další články